anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak często zdążają się takie sytuacje

jolcia61sz
#7 Wielbiciel#
  • Próba dzisiejszego zakupu skończyła się włamaniem na moje konto bankowe. Skradziono mi 1400 zł, dla mnie to dużo. Czy komukolwiek zdążyło się coś takiego. 

 

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

@jolcia61sz Opisz jak to się stało, próby wyłudzenia, oszust, są tu codziennie opisywane.

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@LEW433 może to znowu ta akcja z podawaniem nr telefonu, wysyłaniem smsów w celu weryfikacji, a to po prostu chodzi o wyłudzenie danych bankowych ?

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@mikeza Ciągle coś się dzieje. Mówią że jesteśmy bezpieczni,podwójne logowanie, nie podawanie danych, a to nic nie daje, trzeba mieć szczęście albo nie mieć nic.😁 Teraz wycieknie wiele danych przez tą pandemię.

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@LEW433 tak się zastanawiam jaki jest jeszcze sens trzymania kasy w banku. Teraz ma być podobno tak, że będziemy jeszcze za to płacić. Czyli to my płacimy za lokaty, a nie bank nam. Dodatkowo jak ktoś nam konto wyczyści to kaplica. Już chyba lepiej trzymać w materacu w domu, tylko problem jak pożar, bo wtedy wszystko pójdzie z dymem. I bądź tu mądry 🤣🤣🤣

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@mikeza A inflacja? zaczną znowu dopisywać zera.😒

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@jolcia61sz Skontaktuj się z bankiem, poproś o numer konta, na jaki wysłano przelew i zgłoś sprawę na policję.

oznacz moderatorów