anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak długo zwrot środków?

Eddiee
#8 Zapaleniec#

Witam

12.12.2022r. czyli wczoraj, o godz. 10:02 otrzymałem od Allegro maila, że został przyznany zwrot środkó i wpłyną na konto z którego wyszły. Czy to normalne, że 13.12.2022 o godz. 18.30 (czyli teraz) nadal nie ma środków na koncie? Jaki jest czas wpłynięcia tych środkó na konto? Zawsze miałem po mailu tego samego dnia środki na koncie...

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Eddiee Cześć. Środki mogą księgować się na koncie nawet do 3 dni roboczych. Jeśli w tym terminie nie zlokalizujesz zwrotu na swoim koncie, to daj znać i podaj numer tego zamówienia. Prześlemy Ci potwierdzenie przelewu i będziesz mógł wyjaśnić tę sprawę w swoim banku. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Eddiee
#8 Zapaleniec#

Kasy nadal na koncie brak... Czy w momencie otrzymania maila od Allegro, że środki są w drodze, ta kasa wypływa na moje konto od Allegro? Czy moze to trwa zanim ona wyjdzie, a mail dotyczy info, że sprzedawca dopiero zwrócił kasę na konto Allegro (lub moje)? Jak wygląda droga tych pieniędzy, możesz wyjaśnić?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Eddiee Mail jest wysyłany, kiedy zwrot jest poprawnie zlecony w naszym systemie. Nie jest to jeszcze moment przekazania pieniędzy do banku.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Eddiee
#8 Zapaleniec#

Czyli mail przychodzi do mnie, a w tym momencie sprzedawca wpłaca kwotę na konto Allegro czy na moje? Czy te pieniądze w ogóle przechodzą przez Allegro, czy sprzedawca wpłaca je bezpośrednio na moje konto? Ile czasu od poprawnego zlecenia zwrotu przez sprzedawcę, ma on na przelanie środków do mnie? Proszę o odpowiedzi na WSZYSTKIE moje pytania, a nie tylko na jedno wybrane. Z góry dziękuję.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Eddiee Przeczytaj tutaj jak wygląda mechanizm zlecania zwrotu przez Allegro Finanse. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów