anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak dodać sprzedawcę do czarnej listy?

Login504
#8 Zapaleniec#

Ostatnio jestem oszukiwany przez sprzedawców. Jak dodać sprzedawcę do listy podmiotów z usług których nie chcę już korzystać?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

pinsplash
#21 Demiurg#

@Login504 tylko "wtyczka" na chrome....

ps Jak Oni cię oszukują?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Login504 przykro mi, ale nie ma możliwości wykluczenia ofert konkretnych sprzedających z poziomu Allegro, natomiast możesz założyć dyskusję, a w ostateczności złożyć wniosek o rekompenstę w przypadku trudności z porozumieniem się ze sprzedającym. Czy możesz napisać co sprzedawcy robią, że czujesz się oszukiwany? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Login504
#8 Zapaleniec#

Witam, Kupiłem produkt klasy premuim za kwotę powiedzmy 100 zł. Sprzedający przysłał mi produkt o wartości 50 zł. Potem napisał, że jeśli mi nie pasuje to mogę odesłać ale już nie miałem na to czasu. Zażądałem zwrotu nadpłaty 50 zł (różnica między realną wartością tego co dostałem a tym za co zapłaciłem). Sprzedający zwrócił 10 zł. Czyli zarobił na czysto 40 zł. Jeśli to jego stała praktyka to jest kilkaset zł do przodu codziennie. Jak się bronić przed sprzedawcami którzy nie posiadają produktu który sprzedają?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie musisz robić zwrotu, jeżeli produkt był(jest) niezgodny z ofertą to składaj reklamację i już.

oznacz moderatorów

mb965
#9 Pomysłodawca#

Tu nie ma co się **piiip**zielić zakładasz spór opisujesz sytuację, następnie prosisz allegro o pomoc w rozwiązaniu dyskusji i tyle, jeśli zostałeś oszukany to sprawa powinna zostać szybko rozpatrzona, bo jeśli sprzedawca będzie się bronił to i tak możesz zlożyć wniosek do programu ochrony kupujących Czyli POK i kasę tak i tak odzyskasz, oczywiście trzeba jeszcze w komentarzu wspomnieć o cwaniaczku i tyle....

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Login504 z opisu to wyglada na próbę wyłudzenia z twojej strony. Odesłanie to kilka minut...a ty chciałeś mieć towar ( jaki by on nie był) i 50% zwrotu kosztów. Czyli wedrujesz na czarną listę kupujących.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Login504
#8 Zapaleniec#

@pinsplash - sprawa dot. części samochodowej. Jeśli jestem umówiony z mechanikiem na konkretną datę i godzinę to kiedy miałem zdobyć nową część? Musiałem wykorzystać to co dostałem. Analogicznie - zamawiasz Mercedesa a otrzymujesz Dacię. Jak byś się poczuł?

oznacz moderatorów