anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak dokonać anulacji zamówienia za pobraniem towaru, który nie został jeszcze wysłany

MAMY ROZWIĄZANIE!
JARLAND1
#10 Popularyzator#

Pytanie w temacie

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
LEW433
#21 Demiurg#

@JARLAND1 Wchodzisz w zakładkę "Moje zakupy" , szczegóły i masz wszystko , anulowanie a jak już nie jest dostępne to robisz zwrot, zadziała tak samo.

oznacz moderatorów
JARLAND1
#10 Popularyzator#

Sorry, ale nie jest rozwiązane.

Klientka chce anulować , ale nie może, bo nie ma takiej opcji, może dlatego że za pobraniem wybrała wysyłkę, towar nie został wysłany. Może jedynie zaznaczyć zwrot, ale towar realnie nie został wysłany, list przewozowy ze zwrotem nie zostanie wygenerowany, towar nie został opłacony, więc nie mogę zwrócić środków, bo nie ma za co. 

Anulacji dokonałam sama jako sprzedający, ale zwrotu prowizji mi odmówili, bo musi tego dokonać klientka. Może moderator się wypowie !!!

 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@JARLAND1 Podaj mi proszę numer zamówienia, którego dotyczy ta sytuacja. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
JARLAND1
#10 Popularyzator#

0bb78f31-d046-11ec-9648-138fc47efd96

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@JARLAND1 Widzę, że złożyłeś już reklamację na nieprzyznany zwrot prowizji, więc poczekaj proszę na odpowiedź od naszego pracownika. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
maxr01
#17 Koryfeusz#

Z pobraniami są same problemy. W tym przypadku sprzedawca jest traktowany przez serwis Allegro jako "potencjalny oszust". Ale to jeszcze mały problem. Gorzej jest , gdy kupujący nie odbierze przesyłki pobraniowej - 30 zł min. w plecy. Jak duża firma - są prawnicy i działają, koszta odzyskają. Mała firma - tylko liczy straty. Wsparcia ze strony Allegro - brak.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów