anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak dokonać zwrotu?

Filip162002
#7 Wielbiciel#

Witam, zakupiłem grę i została ona przesłana na email. Jednakże dostałem wiadomość, że gry nie ma w bazie. Dokonałem zwrotu i musze teraz wysłać przesyłkę, ale ja nie mam żadnej przesyłki tylko jedynie wiadomość na mailu. Czy po wypełnieniu formularza moje pieniądze zostaną zwrócone? 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Filip162002 Przede wszystkim skontaktuj się w tej sprawie ze sprzedającym. W przypadku problemów możesz rozpocząć dyskusję.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Filip162002
#7 Wielbiciel#

Nie ma kontaktu ze sprzedającym. Pytałem go już kiedy dostanę grę ale nie otrzymałem odpowiedzi 

oznacz moderatorów

Filip162002
#7 Wielbiciel#

dlatego zdecydowałem sie zwrócić grę 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Filip162002   To nie jest tak jak piszesz.

Jeżeli dostałeś grę w postaci cyfrowej, pocztą e mail to nie masz możliwości jej zwrotu bo ile razy byś ją nie zwracał to ona zawsze zostanie u ciebie na dysku.

Piszesz że gry nie ma w bazie.  Wiec rozumiem że nie dostałeś gry, dostałeś  tylko namiar, link żebyś mógł ją sobie pobrać. Skoro tej gry tam w bazie nie ma, to znaczy że przedmiotu nie otrzymałeś, nie masz więc czego zwracać.

Więc postępuj tak jak radzi Nat_not,  domagaj się dostarczenia przedmiotu, albo skoro przedmiotu jeszcze nie dostałeś możesz zgłosić anulowanie zakupu i wtedy możesz żądać zwrotu wpłaty.

 

oznacz moderatorów

Filip162002
#7 Wielbiciel#

okej postaram się dogadać ze sprzedawcą, ale uważam że wiadomość o tym że gra będzie za 5 min a później się okazuje, że nie ma jej w bazie powinna być przekazywana wcześniej. 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Filip162002  Chyba żle zrozumiałeś

Ze sprzedającym już rozmawiałeś, teraz pora rozpocząć dyskusję z udziałem Allegro. Link dała moderatorka. Nie daj się wrobić że zwracasz, żądaj anulowania transakcji, ewentualnie wysłania jesli  tak wolisz.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Filip162002 najpierw to ty link do oferty tutaj zapodaj bo chyba nie kupiles gry a subskrypcje na cos w rodzaju xbox game pass gdzie gra powinna byc w bazie ale ja usunieto niemniej masz dostep do reszty bazy danych gier do pobrania 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak był zwrot to zakup na zwykłym Allegro!

oznacz moderatorów