anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak dostać fakturę za zakup produktu?

reckeen3D
#7 Wielbiciel#

Właśnie założyłam konto firmowe na Allegro. Chciałabym kupić produkt i otrzymać za niego fakturę VAT. Co zrobić, aby sprzedawca wiedział, że ma mi taką fakturę wystawić?
Dodatkowo, jeśli moje dane do faktury nie zostały jeszcze zweryfikowane, to czy mogę już dokonać zakupu i otrzymać fakturę, czy powinnam poczekać aż do czasu kiedy dane zostaną zweryfikowane? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

Możesz kupować na fakturę. Podczas zakupu, po kliknięciu Kup teraz, na następnej stronie zaptaszkuj "chcę otrzymać fakturę" i podaj dane do faktury.

oznacz moderatorów

reckeen3D
#7 Wielbiciel#

Klikając w "kup teraz" na następnej stronie właśnie nie ma takiej opcji. Mogę jedynie podać dane odbiorcy przesyłki. Zastanawiam się czy może ta opcja pojawia się dopiero, gdy kliknę "Kupuję i płacę", ale jako, że ten przycisk potwierdza zakup, to nie chcę się pospieszyć jeśli okaże się, że i tam nie pojawi się ten ptaszek do odznaczenia...

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie, jest taka opcja po kliknięciu Kup teraz. Wyczyść lub zmień przeglądarkę.

oznacz moderatorów

reckeen3D
#7 Wielbiciel#

[edit] już działa 🤷‍:płeć_żeńska:

Niestety, sprawdzałam na dwóch przeglądarkach (Chrome i Safari), wyczyściłam też cookies i cache i nic. Nie mam takiej opcji

oznacz moderatorów

vonNogay
#17 Koryfeusz#

@reckeen3D A sprzedający ma na aukcji zaznaczone, że wystawia fakturę?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

reckeen3D po klikniciu ,, kup teraa,, przechodzisz klikając ,,dostawa i płatność ,, do następnej strony i tam masz u góry pod danymi do dostawy ,, chcę otzymać F-vat , ,ptaszek w kratce .

oznacz moderatorów