anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak edytować usunąć ocenę produktu

MAMY ROZWIĄZANIE!
bernid
#8 Zapaleniec#

Jak edytować lub usunąć ocenę/komentarz dotyczący produktu? Oceniłem produkt i jako zaletę wpisałem stosunkowo niską cenę. Teraz po tygodniu cena wzrosła o ponad 60% i teraz nie jest już zaletą. Mój obecny komentarz  dotyczący produktu może wprowadzić potencjalnych kupujących w błąd. Jak  zmienić komentarz dot. produktu lub go usunąć?

oznacz moderatorów
2 313 ODPOWIEDZI 2 313
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@bernid przejdź proszę do zakładki Moje zakupy. Kliknij [szczegóły zakupu] przy zamówieniu od sprzedającego, którego ocenę chcesz zmienić lub usunąć. Kliknij [Pokaż ocenę]. Zobaczysz wystawioną ocenę. Aby ją edytować, kliknij [zmień ocenę]. Następnie wprowadź zmiany i kliknij [zapisz zmiany].

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
bernid
#8 Zapaleniec#

Dzięki za informację. Niestety nie widzę opcji "Pokaż ocenę". Może szukam w niewłaściwym miejscu? Opcje dostępne w szczegółach zakupu widoczne w przeglądarce Chrome to:

Schow01.jpg

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@bernid W zakładce Moje zakupy możesz zmienić ocenę wystawioną sprzedającemu. 

Jeśli chodzi o opinię produktową, to podaj mi proszę numer tego zamówienia. Mogę usunąć dla Ciebie tę opinię, jednak nie będzie już możliwości wystawienia opinii dla tego produktu ponownie. 

oznacz moderatorów
bernid
#8 Zapaleniec#

Proszę usunąć ocenę i opinię na temat produktu z zakupu 12883776556. Dzięki

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@bernid Gotowe 🙂 

oznacz moderatorów
AnnnnB
#7 Wielbiciel#

Mam podobny problem, przez pomyłkę (spojrzałam tylko na zdjęcie, mój błąd, bo produkty bardzo podobne) wystawiłam ocenę produktowi nie temu, któremu chciałam. Czy mogę się podpiąć i również prosić o usunięcie mojej opinii?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AnnnnB podaj proszę numer zamówienia 🙂 Mogę usunąć dla Ciebie tę opinię, jednak nie będzie już możliwości wystawienia opinii dla tego produktu ponownie. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
AnnnnB
#7 Wielbiciel#

@la_nika bardzo dziękuję, numer zamówienia to: 4800b6c0-ad62-11ed-bda8-a36b452d2ca9.

Pozdrawiam i wszystkiego dobrego z okazji dnia kobiet 🌹

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AnnnnB gotowe 🙂 
Dziękuję i również wszystkiego dobrego i miłego dnia! 🌸

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
spineczka19
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, czy można usunąć także wystawiona przeze mnie ocenę produktu?;) Nr zamówienia to: f4d0d040-da14-11ed-bada-d7edd91e1c12

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@spineczka19 usunęłam Twoją opinię zgodnie z prośbą. 🙂

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
hsbn
#7 Wielbiciel#

Podepnę się z prośbą o usunięcie oceny produktu dla zamówienia:

2c7e7aa0-d99e-11ed-98d7-35970918c2dc

Dzięki!

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@hsbn Bardzo proszę, usunięta. 🙂 

oznacz moderatorów
Client:104917888
#8 Zapaleniec#

Dobry wieczór. Czy też mogę prosić o usunięcie oceny produktu? Chodzi o zamówienie 36a7eb60-dc8c-11ed-bc23-33f3918b990c i produkt "kotwice do trampoliny". Szkoda, że ocen nie można edytować. Każdy może się pomylić a po otrzymaniu wyjaśnienia od sprzedającego na temat produktu wypadałoby taką opinię zmienić. Ale i tak dobrze, że da się usunąć 👍

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:104917888 Cześć, cześć 🙂 Oczywiście, ocena została już usunięta. Opinię produktową możesz wystawić i edytować w ciągu 12 miesięcy od zakupu (jeśli wcześniej jej już nie edytowano). 

Jeśli zechcesz ją edytować, to do jutra (maksymalnie do godziny 13:00) otrzymasz wiadomość mejlową, z której poziomu będzie to możliwe. 🙂 

oznacz moderatorów
Client:104917888
#8 Zapaleniec#

Dziękuję 😊

oznacz moderatorów
boljoz
#3 Debiutant#

nie mogę też usunąć opinii nr aukcji 9c9b9041-c665-11ec-a74b-7711ad1445db może to pani zrobić albo jak to mam zrobić proszę o info 

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@boljoz Opinia została usunięta 

oznacz moderatorów
boljoz
#3 Debiutant#

dzięki:)

 

oznacz moderatorów