anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak hurtowo zwrócić zakupy?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Halfrunt
#18 Luminarz#

Dokonałem zakupu 167 sztuk różnych przedmiotów od 92 różnych sprzedawców.

Jednakże po zapoznaniu się z nimi (nie wszystkimi, bo nie chciało mi się otwierać tylu paczek) postanowiłem praktycznie całość zwrócić, odstępując od umowy.

Pytam: czy jest jakiś sposób zaznaczenia zbiorczego odstąpienia od umowy z tym samym powodem "nie pasuje mi" ? Czy jednak muszę oznaczyć każdy zwrot osobno, co zajmie dużo mojego czasu.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
LEW433
#21 Demiurg#

Na to wygląda że niestety tak,robisz to z pozycji "Moje zakupy" i masz tam powód zwrotu więc trzeba wszystko odznaczyć.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Halfrunt Gdyby była to rzeczywista sytuacja, to tak - musiałbyś oznaczać każdy zwrot osobno, co zajęłoby dużo Twojego czasu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

a o innych pomyślałeś?

trochę jesteś śmieszny z tekstem cyt: co zajmie dużo mojego czasu

a zastanowiłeś przed zakupem ile zajmie czasu kurierom zwrot towaru

i sprzedawcom zaksięgowanie tego zwrotu zgodnie z przepisami?

 

 

 

oznacz moderatorów
A3dam
#19 Nestor#

@Halfrunt 
Prowokacja ?

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów
Agent051
#16 Inspirator#

@Halfrunt Powinieneś wrzucić ten pomysł na „Zgłoś swój pomysł”. Myślę że Allegro, jako portal prokonsumencki, zaakceptuje go i stworzy odpowiednie narzędzie. Nie może być tak żeby kupujący marnował tyle czasu na zwroty, ten czas może wykorzystać na zakupy. Ku chwale Alllegro 😉

oznacz moderatorów
_Likos_
#20 Guru#

@Halfrunt  zrobileś błąd.

Należalo kupic 167 sztuk w 92 ( albo lepiej w 167) zakupach u jednego sprzedającego. Potem zrobić 92 ( 167) zwroty/ów. Nie pogubiłbys sie potem co do kogo dotarło 😉 

oznacz moderatorów