anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mam się dowiedzieć o dostawę zakupionego towaru który nie dotarł do mnie termin dostawy to 12-1

Client:61833528
#1 Nowicjusz#

nie dotarła do mnie przesylka oplacona09-11-2020 a miałam ją otrzymac12-11-2020do tej chwili nie wiadomo co się z nią dzieje

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:61833528  Zapytaj sprzedawcę. Jeżeli pytasz i nie otrzymujesz odpowiedzi, zapytaj przez ten formularz; https://allegro.pl/dyskusje/nowa Dziś odpowie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:61833528 Możesz zapytać przez centrum wiadomości:Screenshot_2020-11-16 Allegro pl - Więcej niż aukcje Najlepsze oferty na największej platformie handlowej .png

oznacz moderatorów

misiabela
#9 Pomysłodawca#

Jeśli wejdziesz w szczegóły zakupu i dostawy, pojawi się droga, którą przesyłka przemierza. Ostatnio z Allegro masakra, czekam i czekam i choć ma być na drugi dzień (zamawiana rano), dooopa 😕 Ciągle oczekuje na nadanie

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@misiabela po co odgrzewasz kotleta ? post z przed 3 lat 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

misiabela
#9 Pomysłodawca#

nie spojrzałam na datę, wyświetlił mi się z racji moich obecnych problemów z dostawą "na drugi dzień" 😕

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@misiabela a nie masz przypadkiem dostawy Allegro One ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

misiabela
#9 Pomysłodawca#

Masz na myśli formę dostawy? 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@misiabela no tak dostawy - przewoźnika 🙂 podaj numer paczki !

________
Κώστας
oznacz moderatorów

misiabela
#9 Pomysłodawca#

Zadałam już pytanie w nowy wątku, co się dzieje z dostawami. W tym wątku po prostu chciałam pomóc, ale nie zwróciłam uwagi na datę. Dyskusja sprzed 3 lat powinna być zamknięta, ale przecież Allegro ma w nosie czyszczenie własnego internetowego [edycja]. Zamykam, pozdrawiam 

oznacz moderatorów