anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mam złożyć reklamację na zakupiony przedmiot po upływie 11 m-cy?

MAMY ROZWIĄZANIE!
6tommy6
#7 Wielbiciel#

Jak mam złożyć reklamację na zakupiony przedmiot po upływie 11 m-cy? Zakładka zwróć przedmiot i otwórz dyskusję są już nieaktywne.

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:104371448 tu nikt nie pisze o zgodzie , osobiście tylko sugeruję przed podjęciem kroków kontakt ze sprzedawcą w celu pozyskania najwłaściwszej ścieżki do rozwiązania problemu .

oznacz moderatorów
Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@mdrogeria: czytales wypowiedz @Ziolko39?
Pytanie odnosnie tej wypowiedzi bylo skierowane do Moderatorek.

Nie odebrał 3x paczki i jak widac jest dumny z siebie.
Moze nie odebral bo kupujacy nie byli tresowani i nie zapytali najpierw o zgode na wyslanie.

 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:104371448 ja też nie odbieram paczek , których się nie spodziewam .

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:104371448 Masz rację > powinieneś się cieszyć > dyskusja z Tobą przypomina próbę "kopania się z koniem" Jesteś zafiksowany na tym co sam napisałeś > nie uznajesz niczyich argumentów. Spytaj się jeszcze ze 20 użytkowników forum czy widzieli mój wpis > a co moderatorki przełoz mnie przez kolano czy każą klęczeć na grochu w kącie? Wpis nie był obraźliwy > więc nie pdlega karze > a Ty się dajesz bardzo łatwo podpuścić.

Jakoś nikt z tych "niewinnych owieczek - kupujących" nie zgłaszał obiekcji > a tu nagle znalazł się "advocatus diaboli"

oznacz moderatorów
Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@Ziolko39: uzytkowniku i sprzedawco: po tym co czytam na forum mozna wysunąć wsnioski, ze poziom wiedzy kupujacych jest niewielki. A poziom swiadomosci tez nie lepszy.

Począwszy od braku znajomosci regulaminu bo brak wiedzy odnonie czasu na zwrot a skonczywszy na reklamacjach.

Tu masz przyklad:

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/pocz%C4%85tkuj%C4%85cy-sprzedawcy/witam-allegrowicz%C3%B3w-mam-pyt...

I jaki ty jestes dumny z siebie, ze nikt nie zglaszal zastrzezen. No wlasnie po czesci na wlasne zyczenie kupujacy sa dymani przez sprzedajaców bo nie znaja regulaminu, Ustawy i K.C. w zakresie kupna/sprzedazy.

oznacz moderatorów