anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak można uzyskać pomoc od allegro, gdy sprzedawca któremu wystawiłam negatyw straszy mnie i atakuje

chudy64
#7 Wielbiciel#

Kupiłam nasiona od sprzedawcy i opisałam w komentarzu że nie wzeszły. Od tej pory obraza mnie, krytykuje, aktualnie straszy sądem co mam zrobić żeby się odczepił?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

darwik-firma
#12 Orędownik#

to daj negatyw producentowi a nie sprzedawcy co on jest winien  że nie wzeszły

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@chudy64 Prześlij zgłoszenie z załączoną korespondencją, o której wspominasz, przez ten formularz. Postaramy się pomóc.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@chudy64 na każdym opakowaniu nasion jest informacja ,, opakowanie stanowi podstawę do złożenia reklamacji ,, , a Ty zamiast to zrobić  wystawiłeś negatywna ocenę narażając tym samym sprzedawcę na ciąg konsekwencji więc czego tak na prawdę się spodziewałeś .

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Przykre, że za kilka zł sprzedawca dostaje negatywa. I to w dodatku z nie swojej winy.

I jeszcze Allegro zajmuje się sprawa za kilka zł, pomijając dużo bardziej kosztowne transakcje.

To po prostu jest kabaret.

U mnie np. jedne pomidory mają już po 25 cm wysokości, a inna odmiana dopiero ma dopiero 5 cm. Wszystko siane w jednym czasie.

A jakie to były nasiona? Jaki był czas wschodzenia, wymagania odnośnie podłoża, temperatury, wilgotności, naświetlenia - tego już brak w zgłoszeniu.

Bo np. nasiona sosny lub jodły wymagają specyficznych warunków.

A gdy kupujący pójdzie do sklepu stacjonarnego, kupi nasiona i mu nie zejdą, to co zrobi? - Nic nie zrobi, nie złoży reklamacji, bo nie będzie mu się chciało. A przez internet? - owszem, obsmaruje sprzedawcę jak tylko może, to nic nie kosztuje, tylko siądzie za monitorem i jeszcze jest "anonimowy".

 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów