anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę odebrać monety z loterii żywca

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:106644811
#1 Nowicjusz#
  • Otrzymałem kod na 5 monet z loterii Żywiec ale nie mogę go użyć bo w aplikacji nue mam takiej opcji. 
oznacz moderatorów
42 ODPOWIEDZI 42
LEW433
#21 Demiurg#

5 Monet możesz wykorzystać do obniżenia kwoty swoich zakupów podczas płatności w aplikacji mobilnej Allegro. Wystarczy, że po wyborze metody płatności, w sekcji “Płać mniej” wybierzesz kafelek z Monetami.

Możesz również zbierać kolejne Monety do czasu, gdy uzyskasz min. 10 Monet lub wielokrotność 10 i wówczas zapłacić mniej podczas zakupów w swojej przeglądarce internetowej.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:106644811 spróbuj proszę wykonać następujące kroki: 

  1. Przejdź do aplikacji mobilnej allegro
  2. Po otwarciu i zalogowaniu się w aplikacji, na stronie głównej aplikacji mobilnej ikonę Monety w sekcji 'Odkrywaj korzyści'
  3. Na kolejnym ekranie kliknij obrazek 'Odbierz Monety z loterii marki Żywiec'
  4. Teraz wprowadź otrzymany kod na 5 Monet i kliknij 'Zatwierdź'

A jeśli to nie pomoże, prześlij mi proszę zrzut ze swojej zakładki Monety. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
qbala92
#7 Wielbiciel#

Hej Ola,

szybkie pytanie, a co w przypadku kiedy w sekcji 'Odkrywaj korzyści' nie ma ikony Monety? Aplikacja zaktualizowana do najnowszej wersji i niestety po kilku restartach wciąż się nie pojawiła.
1689746611295.jpg

dzięki i miłego dnia 🙂

oznacz moderatorów
wolkonson
#7 Wielbiciel#

u mnie podobnie, zainstalowałem na nowo apkę i brak ikony - monety w sekcji "odkrywaj korzyści" 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@wolkonson @qbala92 Konsultuję tę sprawę. Wrócę do Was z odpowiedzią.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
qbala92
#7 Wielbiciel#

@nat_not Update: Nie wiem jak @wolkonson ale u mnie pojawiła się ikona i monety zostały już dodane 🙂

oznacz moderatorów
toMCioPP
#12 Orędownik#

Nie ma tam zakładki monety. Dziadostwo do potęgi. Jakby nie można było normalnie dodać przez komputer jak kiedyś. Prędzej mi aukcję ktoś podbierze, niż to doprowadzą do ładu. Szkoda było sobie nawet głowę zawracać tymi monetami.

oznacz moderatorów
toMCioPP
#12 Orędownik#

Nadal nie mogę zarejestrować kodów na monety z loterii żywca.

Aplikacja w nie posiada w sekcji korzyści zakładki monety. Ani na iOS, ani na Androidzie.

Czy będzie coś z tego jeszcze czy już po zawodach?

Mam ciekawą aukcję na oku, chciałbym sobie ją zrabatować tymi kodami, a widzę, że chyba już po zawodach, bo Allegro szanowne nic sobie z tego nie robi.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@toMCioPP muszę poprosić Cię o cierpliwość tak jak napisała Natalia, sprawa jest konsultowana i damy znać, gdy tylko otrzymamy odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
toMCioPP
#12 Orędownik#

Tu nie ma co konsultować. Macie do d***y deweloperów od software. Te opcje wyskakują losowo, jakby na belce ''korzyści'' nie mogły zmieścić się wszystkie na raz. Ale nie to jest najgorsze, a to, że wymuszacie na nas korzystanie z tej waszej aplikacji od siedmiu boleści, gdzie obsługa jest tak intuicyjna, że dopiero po dłuższym czasie znaleźliśmy obejście na około do formularza dodawania kodów żywiec, zamiast normalnie przez okno dialogowe w przeglądarce internetowej na komputer z Windowsem jak to miało miejsce dotychczas. Gdybym nie kombinował, nie cudował, to by aukcja przeleciała koło pióra już dawno. Został mi jeszcze jeden kod na 100 zł. i chyba go komuś z rodziny podaruję, bo taka droga z Rzeszowa do Krakowa przez Szczecin to nie ma najmniejszego sensu. A wam radzę zastanowić się nad swoją polityką i wdrożyć w nią choć szczyptę logiki.  

oznacz moderatorów
wolkonson
#7 Wielbiciel#

czyli jest możliwość dodania tych monet czy jej nie ma??

oznacz moderatorów
Blaksad
#12 Orędownik#

Może trzeba napisać do Żywca, że allegro ma problem > Żywiec będzie wywierał presję na partnera akcji. Dobrodziejki z gadane jak zawsze muszą świecić oczami za błędy innych działów allegro. Czy monety z tej akcji można wykorzystać tylko na allegro lokalnie czy na zwykłym allegro także ? 

oznacz moderatorów
milka1234567890
#18 Luminarz#

@Blaksad Nigdy na AL nie można było płacić monetami.

oznacz moderatorów
Blaksad
#12 Orędownik#

Czyli monety z tej akcji można aktywować tylko na allegro lokalnie ale wydać je można tylko na zwykłym allegro, ciekawe rozwiązanie.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@toMCioPP @wolkonson niestety wciąż pracujemy nad rozwiązaniem, ale to co mogę zaproponować Wam na tę chwilę to zainstalowanie aplikacji Allegro Lokalnie. Tam w karuzeli 'Okazje dla ciebie' znajdziecie kafel 'Wygraj codziennie',  więc możecie z niego skorzystać. Na kolejnej stronie będziecie mieli możliwość wpisania kodu na monety. To tymczasowe rozwiązanie, bo wciąż pracujemy nad tym docelowym, ale powinno pomóc. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
toMCioPP
#12 Orędownik#

Już wczoraj sam do tego doszedłem, co wam ekspertom zajęło dobę.

Gratuluję. 

oznacz moderatorów
maly414
#1 Nowicjusz#

Kiedy sprawa będzie naprawiona w aplikacji? Bo wygrałem monety a niema takiej opcji w aplikacji. Czy mam kontaktować się z Żywcem że wydają kody które są ściemą ?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@maly414 otrzymałyśmy informację, że odbiór monet powinien już działać. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
toMCioPP
#12 Orędownik#

U mnie nadal nie ma tej miniaturki na belce ''korzyści''. Ale to już bez znaczenia, bo zrezygnowałem z tej zabawy w żywiecką loterię. To ma być zabawa, a nie droga przez nerwy.

Róbcie tak dalej.

oznacz moderatorów