anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę ostrzec innych uzytkownikow przed oszustem?

madziag8
#8 Zapaleniec#

Na allegro jest oszust, kupiłam grzejnik, kiedy przyszedł okazało się ze jest uszkodzony (paczka była cała czyli oni wysłali taki) W tłumaczeniu napisali ze niby oni nie wiedzą ze był uszkodzony bo nie sprawdzaja jak przychodzi od producenta.Byli opryskliwi i bardzo nie mili.Pozniej na internecie sprawdzałam ze to ich stara praktyka, ze często wysyłaja uszkodzone przedmioty a pozniej jak klient im odesle nie oddaja pieniedzy. Nie mają zadnych negatywnych komentarzy bo allegro albo oni kasuje. Po wielkich bólach oddali mi pieniądze ale napisali ze wysłalam niby nie kompletny. dzisiaj patrze ze ten grzejnik jest zowu wystawiony na sprzedaz.Dlaczego allegro chroni takich oszustów zamiast klientow! Napisałam negatywny komentarz ale został usuniety. Chciałabym cos zrobic zeby ostrzec ludzi przed nimi ale nie wiem co. Prosze o pomoc. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Client:44052296
#21 Demiurg#

@madziag8 co do komentarza użyłeś słów zabronionych. Nie możesz nikogo nazywać oszustem bez wyroku bo mogą Cię pozwać o zniesławienie. Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy i na wyższym poziomie stawia kupującego niż sprzedającego.

Co do komentarza wystarczy że napiszesz. Przysłali popsuty grzejnik. lub Kupiony grzejnik okazał się popsuty  I gwarantuje że allegro nie skasuje już takiego komentarza.

Tu masz zasady dotyczące usuwania komentarza przez allegro Kiedy Allegro może ingerować w moją opinię dla sprzedającego 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@madziag8 czy dziś opublikowałaś komentarz dla tego sprzedającego? Jeśli uważasz, że jego zachowanie jest nieuczciwe możesz zawsze zgłosić taką sytuacje nam, a my zweryfikujemy to i jeśli Twoje podejrzenia się potwierdzą, podejmiemy odpowiednie kroki. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@madziag8 Jeżeli użyjesz taki słów jak oszust to Allegro usunięcie i wówczas inni nie zobaczą komentarza, opisz tak żeby kupujący byli ostrzeżenia a zarazem nie daj powodu do usunięcia komentarza.

oznacz moderatorów

madziag8
#8 Zapaleniec#

to co powinnam teraz usunac wpis i napisac nowy?

 

oznacz moderatorów