anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak odzyskać pieniądze za uszkodzony przedmiot?

zbyniek16081996
#9 Pomysłodawca#

sprzedawca sprzedał mi świadomie uszkodzony przedmiot, nawet nie krył się tym w dyskusji tylko, że minęło 30dni i dyskusja się automatycznie zakończyła a teraz nie ma kontaktu ze sprzedającym, przedmiot odesłany ale zwrotu gotówki brak, już wiem dlaczego tyle zwlekał... POK składałem, moderator w dyskusji wypowiedział się abym tak robić jednak wniosek został odrzucony powód "dyskusja nadal trwa"

tutaj temat z forum sprzed miesiąca:

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupujących/czy-mogę-juz-skorzystać-z-pok-bo-już-nie-chcę-...

 

@ko_alka  można jakoś wznowić tą dyskusję?

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@zbyniek16081996 w tej sytuacji bardzo proszę napisz do nas ponownie w sprawie nr 21525092, rozpatrzymy Twój wniosek ponownie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

madziag8
#8 Zapaleniec#

Witam! ja bym radziła skontaktować się z rzecznikiem praw konsumenta. Mi się juz odechciała kupowac na allegro, jest duzo oszustów a allegro nic z tym nie robi. wystawiaja kilka razy ten sam uszkodzony przedmiot, ostatnio tez miałam taka sytuacje. komentarze były same pozytywne a kiedy znalazałam w internecie, okazało sie ze ta firma od lat oszukuja ludzi na allegro, cały czas zakladaja nowe konto albo kasuja negatywne komentarze. wystawiłam im negaty a allegro usuneło wiec maja piekne konto bez negatywow.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@madziag8 przykro mi, że spotkała Cię nieprzyjemna sytuacja podczas zakupów na Allegro, jednak mamy jasno określone zasady odnośnie usuwania komentarzy i robimy to tylko w określonych przypadkach. Zakupy na Allegro są bezpieczne. Każde zgłoszenie dotyczące podejrzanego konta weryfikujemy i jeżeli mamy podstawy to podejmujemy odpowiednie kroki. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Napisać zawsze możesz tu:https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5...  , nawet po 30dniach, zapamiętaj że jeżeli dyskusja nie rozwiąże się w ciągu 14 dni to ty zamykasz ją jako nierozwiązaną i składasz wniosek do POK.

oznacz moderatorów