Wczoraj ( 1.03.2021 ) z listy opłaconego zamówień od [edycja] użyłam funkcji ukryj i teraz nie mogę tego przywrócić do listy zakupów. Jak zobaczyc ukryte zakupy?
W jaki sposób mogę to przywrócić do listy???
@pinsplash jak to po co ukrywać 😁 żeby moderatorki na Gadane miały co robić, a przy okazji wszyscy będą chwalić to wspaniałe i pomocne forum. 😂
i przycisk Ukryj 😀
@JerryFarm, gotowe. 🙂
Witam, czy jesteś w stanie przywrócić mój wczorajszy zakup z ukrycia? Mialam go dodać do ulubionych po czym niechcący wcisnęłam przycisk ukryj i mój zakup nagle zniknął....będę wdzięczna za pomoc!
Super! Dzięki! A jak mogę anulować ten zakup? Mialam go dodać do ulubionych a zamówiłam...jeszcze go nie nadali
@lilliane widzę, że Sprzedający już nadał do Ciebie przesyłkę, więc nie będziesz mogła anulować zamówienia, ale możesz je zwrócić. Aby to zrobić w zakładce Kupione przy tym zamówieniu wybierz "szczegóły" następnie "zwróc całość lub część zamówienia", wypełnij formularz i potwierdź klikając "zwracam produkty". W ten sposób poinformujesz Sprzedającego, że odstępujesz od umowy, to jednak była dostawa za pobraniem, więc w przypadku zwrotu tą metodą, w tej ofercie koszt przesyłki zwrotnej pokrywa Kupujący, więc najlepiej, jeżeli skontaktujesz się ze Sprzedającym i ustalicie najlepszą opcję dla obu stron.
Dzień dobry,
mogę prosić o przywrócenie ukrytych zakupów z okresu od 20.02 do 5.03; chodzi o jeden ukryty zakup w podanym wyżej okresie.
Pozdrawiam
@Client:86157837 gotowe, zakupy są ponownie widoczne w zakładce.
Witam, dzisiaj przypadkiem usunęłam zakup, 3xdomofon czy można było by z powrotem przywrócić do zakładki "moje zakupy" pozdrawiam.
Witam, wczoraj ( niedziela ) usunęłam przypadkiem opłacone zakupy 3xdomofon, czy można przywrócić z powrotem. Pozdrawiam
@Client:45683815 Przywróciłam zakup do Twojej zakładki.
Dzień dobry, mogłaby Pani przywrócić ukryty zakup z dnia dzisiejszego tj. 17.04?
Dziękuję i pozdrawiam
@_HolaOla_ potrzebuje przywrócić zakupy w zakładce niechcący usunąłem.
@Client:53947225 przywróciłam Twoje zakupy z lutego 🙂
Dziękuję bardzo 😁
@_HolaOla_ Witam. Czy moglabym prosić o przywrócenie z usunięty zakup?
Witam Czy mogłaby Pani przywrócić ostatni mój zakup? Usunęłam go z listy. Pozdrawiam
a Czy ja tez mogę prosić o przywrócenie ze 2-3 tygodnie temu to zrobilem.
kiedyś było usuń, a ukryj wiąże się z tym ze mogę do tego wrócić( tak myslalem ze na takiej zasadzie to dziala)
HELP , 😳
mam dzięki temu stałych sprzedawców.
@esrebro Nie widzę na Twoim koncie żadnych ukrytych zakupów z tego roku.