anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak mogę walczyć z nieuczciwym sprzedawcą

starymotyk
#7 Wielbiciel#

wygrałem licytację na allegro lokalnie lecz sprzedający wymawia się że sprzedał przedmiot na innym portalu a przedmiot jest nadal wystawiony na sprzedaż na **piiip**, jest to kłamstwo i odpowiada mi w mailu że Mikołaj jest w grudniu nawiązując do zbyt niskiej kwoty zakończonej licytacji

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

az1rael
#21 Demiurg#

Tylko w sadzie ale na allegro nic nie ugrasz on zwroci wplate allegro sie wypnie 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Czeka na odpowiednią cenę, jak zapłacisz powinien wysłać ale jak zwróci Ci środki to Allegro nic mu nie zrobi, możesz iść do sądu.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Aby uniknąć takich sytuacji najlepiej licytować u sprzedawców firmowych a nie u przypadkowych amatorów na AL . Dobra firma nawet jak aukcja się sprzeda poniżej oczekiwań to przyjmie to na klatę i wyśle.

oznacz moderatorów

Client:74514125
#9 Pomysłodawca#

doslownie przd chwila opisalem podobny przypadek.wygralem licytacje,a facet po prostu mnie olal.widocznie liczyl na wyzsza cena.prawie miesiac trwalo,zanim wreszcie dostalem decyzje o zwrocie pieniedzy z allegro-protect.miesiac zamrozonej kasy,i jeszcze jestem stratny na przeliczniku,bo placilem z zagranicznego konta.najgorsze,ze facet nie poniesie zadnych konsekwencji.odda pieniadze allegro,i nadal moze oszukiwac.sprzedawca moze cie wpisac na czrna liste,a kupujacy nie ma zadnej mozliwosci zdyscyplinowania takiego oszusta.

oznacz moderatorów