anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę zapłacić za paczkę gdy nie mam konta bankowego a chcę zamówić do paczkomatu

Client:116118452
#7 Wielbiciel#

Chce zakupić produkt u sprzedającego gdzie mam do wyboru blik przelew i z konta bankowego zapłacić ale nie mam dostępu do konta bankowego a za pobraniem nie mogę wybrać Ponieważ paczka ma być w paczkomacie. 

Chętnie wybrałabym opcje płacenia paysafecard ale niestety takiej opcji nie ma. Co mam zrobić?

 

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

LEW433
#21 Demiurg#

Jedyna opcja która pozostaje jest przelew tradycyjny, więc do paczkomatu nie da się tak, zostaje Ci sklep stacjonarny albo kurier.

oznacz moderatorów

firmakrzak
#11 Animator#

Poprosić kogoś z kontem, aby opłacił i zwrócić mu kasę w gotówce- tak najprościej. Najlepiej założyć konto bankowe, bo bez tego ciężko kupować coś na allegro.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Raz a może kilka razy poprosisz ale jak chcesz więcej kupować to będzie to trudne.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

zamiast do paczkomatu odbiór w punkcie np kiosk ruchu żabka etc też poczeka na odbiór a przelew zrobić np przekazem pocztowym jak nie ma konta

oznacz moderatorów

Client:116118452
#7 Wielbiciel#

To ma sens dzięki wielkie 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale nie otworzysz paczkomatu jak nie będzie opłacony!

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@LEW433 odbiór w punkcie a nie paczkomat

oznacz moderatorów

Agent555
#18 Luminarz#

Zrób przelew tradycyjny nie musisz z konta bankowego którego nie posiadasz,  wybierasz dostawa do paczkowatu ,wpisujesz dane do przelewu jedziesz na pocztę  dajesz dane do przelewu pracownik poczty wykonuje przelew

oznacz moderatorów

Client:116118452
#7 Wielbiciel#

Dzięki 

oznacz moderatorów

Client:116118452
#7 Wielbiciel#

Przykładowo chciałabym odebrać paczkę w sklepie stacjonarnym lub w kiosku czy na stacji benzynowej i czy mogłabym zapłacić gotówką dopiero przy odbiorze? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

W zasadzie tak możesz za pobraniem, ale kurierowi.

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@Client:116118452  możesz jeżeli dany sprzedający udostępnia taką możliwość

oznacz moderatorów

Client:116118452
#7 Wielbiciel#

A mogę go spytać czy ustawi te opcje?

Czy już nie może zmienić?

 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:116118452 jak już kupiłeś to nie da się już systemowo zmienić.  Może sprzedawca będzie chciał wysyłać Ci za pobraniem.

I nie twórz tyłu wątków tylko pisz w jednym na jeden temat.

oznacz moderatorów

pecela
#17 Koryfeusz#

Możesz poprosić sprzedawcę o wysyłkę za pobraniem.
Niestety nie ma możliwości wysyłki za pobraniem do punków partnerskich. W grę wchodzą tylko punkty własne oraz dostawa pod adres przez kuriera.

oznacz moderatorów