anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

witam Zawiesił mi się telefon podczas płatności i mam płatność w toku i anuluj płatność Nie chcę anu

nieszka1
#8 Zapaleniec#

witam Zawiesił mi się telefon podczas płatności i mam płatność w toku i anuluj płatność Nie chcę anulować tylko zapłacić Wykorzystałam kupon za 10 zł

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@nieszka1 Jeśli płatność została błędnie przerwana, to musisz ją anulować i ponowić (płatność, nie zamówienie).

Kuponem się nie martw, on wróci automatycznie w ciągu maksymalnie 24 godzin, a często jest to dużo, dużo szybciej. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

nieszka1
#8 Zapaleniec#

niestety ten kupon stwarza problem bo wróciłam do płatności wyświetla się kwota 262 po kliknięciu zapłać wyświetla się 272 znikają ustawienia paczkomatu i wyświetla się SPRÓBUJ ZA KILKA MINUT i tak w kółko 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@nieszka1 Czy korzystasz z aktualnej wersji aplikacji? Masz możliwość dokończenia zakupów z poziomu innego urządzenia, skoro telefon zaczyna się zawieszać? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

nieszka1
#8 Zapaleniec#

Ta k  z aktualnej . Zapłaciłam pojedyńczo trzema przelewami Nie dało się połączyć w jedną płatność Kupon lata w wirtualnej przestrzeni mam nadzieję że wróci na swoje miejsce Dziękuję za pomoc

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@nieszka1 Taki kupon wraca w ciągu 24godz. ale nie jest już kuponem wykorzystujesz go podczas płatności w zakładce "Twoje zniżki".

oznacz moderatorów