anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak nazywa się karta która kupuje się na allegro a płaci np za Netflix?

Izucha9
#7 Wielbiciel#

Witam. Zostaliśmy oszukani na blika. Oszust kupił kartę dzięki któremu może płacić za różne usługi w necie np. Netflix. Czy ktoś pamięta jak ta karta się nazywa? Nie mogę sobie przypomnieć a pisze reklamacje do banku. Na policji miesiąc temu wiedziałam co było kupione a teraz na złość zapmnialm. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

br.
#21 Demiurg#

???  Karta płatnicza to Karta kredytowa, Karta debetowa, ale przecież tych kart kupić nie można można tylko nimi płacić.  Karta podarunkowa?

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

może jakaś karta prepaid z google na określoną kwotę (google play chyba się nazywa)?
albo jakaś karta podarunkowa do sieciówki?

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Tak takie karty przedpłatowe to wiele banków wydaje i każda się inaczej nazywa. Kiedyś miałem w mBanku to się mKarta nazywała.

@Izucha9  Podaj jakieś bardziej konkretne informacje, czy karta była przypisana do jakiegoś banku czy jakiejś firmy,  platformy?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Może PSC (paysafecard)

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Izucha9 przykro mi z powodu tej sytuacji. Możesz sprawdzić tę nazwę w zakładce Moje zakupy po zalogowaniu na konto, do którego doszło do sprzedaży. Jeśli zakup został ukryty, napisz prosze na jakim koncie doszło do zakupu, przywrócę go i będzie znów widoczny. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów