anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak ocenić sprzedawcę, który nie ma żadnych ocen ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
zlisiecki
#8 Zapaleniec#

Sprzedawca "sprzedaje aktywnie" - jak określa to allegro, tj. co najmniej od trzech miesięcy jeden produkt miesięcznie lub więcej. Jest na allegro od 16-tu lat, lecz nie otrzymał żadnych ocen !

Oferuje produkt nowy, oryginalny, który optycznie na taki wygląda, choć w cenie 1/3 zwykłej ceny tego produktu.

Jak mogę poznać jakie wcześniej sprzedawał produkty.

Czy wcześniejsze oceny da się jakoś usunąć ?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
xyz96
#21 Demiurg#

Wszystkie oceny u wszystkich sprzedawców są widoczne tylko przez 12 miesięcy, po tym czasie znikają.

oznacz moderatorów
zlisiecki
#8 Zapaleniec#

Dzięki, to wiele wyjaśnia. Kiedyś było na allegro zupełnie inaczej. To chyba niedawna zmiana.

A czy jest szansa dowiedzieć się, jakie sprzedawał wcześniej produkty ?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Tak jest od kilku lat. Innych jego ofert możesz poszukać tu; https://archiwum.allegro.pl/

oznacz moderatorów
zlisiecki
#8 Zapaleniec#

Owszem mogę poszukać, ale nie mogę żadnych znaleźć.

Także poszukiwanie w googlu "mój_user_XXX site://allegro.pl" nic nie daje.

Rozumiem, że sprzedawcy nie da się ocenić, i tyle. Szkoda, że allegro pozbyło się tego ważnego narzędzia.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@zlisiecki Bo to się robi np. tak https://archiwum.allegro.pl/uzytkownik/zlisiecki (aczkolwiek zwraca to tylko część wyników z archiwum).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@zlisiecki Ta zmiana została wprowadzona na początku 2017 roku.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
zlisiecki
#8 Zapaleniec#

Aukcji mojego "aktywnego" użytkownika_XXX żadnych nie znalazłem. Zapewne zmiana polegająca na kasowaniu historii ocen była wtedy w 2017 szeroko dyskutowana. Byłbym jej przeciwny, nawet wiedząc, że dokonano ją zapewne pod presją rejestrowania przez źle ocenionych użytkowników po prostu nowych profili - temu należy i należało zapobiegać.

 

Dziękuję za państwa odpowiedzi - one wyjaśniają problem, a polega on w dużej części na braku jednolitej identyfikacji użytkownika w Internecie.

oznacz moderatorów