anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odtworzyć e-mail lub numer telefonu Sprzedawcy, który już nic nie sprzedaje?

Robus_PL
#1 Nowicjusz#

Witam, chciałem odtworzyć dane Sprzedawcy (numer telefonu lub adres e-mail). Obecnie Sprzedawca nic nie sprzedaje i żadne dane nie są widoczne.

Kupiłem telefon od poprzedniego właściciela (starsza osoba, która dostała telefon w prezencie). Telefon jest jeszcze na gwarancji, ale są problemy, by gwarancję odszukać. 

Chciałem zwrócić się w tej sprawie do Sprzedawcy, celem uruchomienia procesu reklamacyjnego. Na fakturze są dane adresowe firmy, ale nie ma żadnego kontaktu. Są ograniczone dane aukcji w archiwum Allegro, ale nie ma tam żadnych danych kontaktowych.

Firma nie ma strony internetowej, widnieje w bazach danych firm, ale nie znajduję żadnych kontaktów. Nie wiem czy przypadkiem nie zakończyła działalności. Mogę podać nazwę firmy, jeżeli to pomoże w ustaleniu kontaktu.

Pozdrawiam

Robus_PL

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Robus_PL Próbowałeś znaleźć powiadomienie mailowe o zakupie? Dane kontaktowe powinny być w nim dostępne.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Robus_PL
#1 Nowicjusz#

Jak wspomniałem. Nie ja kupiłem przedmiot na Allegro. Ktoś inny, kto komuś kolejnemu dał go w prezencie.

🙂

Troszkę zagmatwane. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Robus_PL Niestety w tej sytuacji nie pomożemy. Nie możemy przekazać danych użytkownika osobie, która nie miała z nim wspólnej transakcji.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Robus_PL w tym przypadku zostaje Ci opcja skorzystania z gwarancji producenta.

oznacz moderatorów

Robus_PL
#1 Nowicjusz#

Podjąłem właśnie takie działania.

oznacz moderatorów