anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odwołać się do produktu który nie jest na liście zamówień?

Client:90285403
#7 Wielbiciel#

Hej,
Piszę iż w  kupiłem maszynkę do golenia gillette styler 4w1 za 79zł(mam potwierdzenie płatności). Paczka miała przyjść dzisiaj do paczkomatu jednak nie przyszła żadanie informacja o nadaniu przesyłki nie przyszła, czy nawet potiwerszenie od allegro, a od inpost przyszła informacja że paczka nie istnieje. Co teraz?

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:90285403 Jeśli nie widać zakupu TUTAJ lub TUTAJ to być może został dokonany z innego konta lub ukryty - moderacja rzuci okiem.
@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:90285403 jesteś pewien, że dokonałeś zakupu na koncie, z którego tutaj piszesz? Sprawdziłam je i nie ma tutaj takiego zamówienia ani na Allegro, ani na Allegro Lokalnie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:90285403
#7 Wielbiciel#

Zamawiałem przypadkowo bez konta ale adres wysyłki i numer telefonu był podana moje, pieniądze wysłałem, mam potwierdzenie ale nigdzie nie ma informacji że taka przesyłka istnieje

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:90285403 Na allegro nie da się robić zakupów nie posiadając konta.

oznacz moderatorów

Client:90285403
#7 Wielbiciel#

Można bez konta zamawiać

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:90285403 Nie można.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#20 Guru#

@Client:90285403 

Robiłeś zakup z linku czy sam wyszukałeś na Allegro?

oznacz moderatorów

Client:90285403
#7 Wielbiciel#

Sam wyszukiwałem

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:90285403 tak jak mówią napisali moi poprzednicy, na Allegro nie można zrobić zakupu bez konta. Z jakiego dokładnie linka/ oferty skorzystałeś? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:90285403
#7 Wielbiciel#

To była oferta:

Maszynka jednorazowa do golenia Gillette 1 szt.

Nie pamiętam sprzedawcy ale cena wynosiła w poniedziałek 79.00zł, a teraz nie widzę nigdzie ofert za tą cenę. Ten sam tytuł jest ale za 75.00zł

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:90285403 Prześlij potwierdzenie płatności i opisz sytuację przez formularz kontaktowy.
Konsultanci pomogą wyjaśnić sprawę.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@komis-bell nie mamy tutaj czego wyjaśniać, bo na koncie autora wątku nie ma takiego zakupu. Bez jakiegokolwiek numeru oferty czy zamówienia nie będziemy w stanie nic pomóc, ponieważ równie dobrze autor wątku mógł opłacić zamówienie poza Allegro. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Może autor wątku nieświadomie dokonał zakupu na innym koncie - np. kogoś z rodziny itd.
Płatność ma przecież swój unikalny identyfikator więc jeśli do zakupu doszło na allegro to da się to zweryfikować.
Spróbować poszukać wyjaśnienia nie zaszkodzi 🙂

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@komis-bell autor napisał, że dokonał zakupu bez konta (co jest technicznie niemożliwe), więc bardziej prawdopodobna jest tutaj płatność poza Allegro, z jakiegoś fałszywego linka, a to już nie jest sprawa dla nas, tylko dla policji. 

Naprawdę próbuję pomóc znaleźć wyjaśnienie, ale bez podstawowych informacji jest to niemożliwe zarówno dla mnie jak i naszych konsultantów. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Ja to wszystko wiem i gdyby to był zakup jakiejś elektroniki to można podejrzewać fałszywe linki itp ale maszynka do golenia za 79 zł? 😉

Co do zakupu bez konta - niektórzy nie wiedzą, że mają kilka kont, może było to konto na inne dane, może konto kogoś z domowników.

Wiem, że ciężko jest znaleźć wyjaśnienie kiedy brakuje informacji ale od tego jest gadane żeby próbować 😁

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@komis-bell jakby miał kilka kont to by wyskoczyły powiązania i moderatorka by je oblukała czy tam jest taki zakup

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:90285403 Nie da się teraz kupić na Allegro bez konta, musisz być zalogowanym. Masz tylko 1konto na Allegro?

oznacz moderatorów

vonNogay
#17 Koryfeusz#

@Client:90285403 a może dostałeś link na facebooku?

oznacz moderatorów