anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odzyskać pieniądze od Allegro?

Client:46940351
#7 Wielbiciel#

Allegro pośredniczy w zwrocie środków za zwrócony towar. Dostaję maile, że sprzedający zwrócił środki, a pieniędzy na koncie nie ma. Co zrobić w takiej sytuacji żeby odzyskać pieniądze? 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:46940351 zwrot trwa od maila do 3 dni roboczych a wracają tam skąd było płacone 🙂

W mailu będzie info gdzie wrócą 🙂

Kupujący otrzyma zwrot środków:

  • na konto bankowe, z którego wykonał przelew lub na rachunek karty, którą płacił
  • na rachunek limitu odnawialnego Allegro - jeżeli płacił z wykorzystaniem rat
  • na Allegro Finanse - jeśli płacił opcją Płacę przelewem tradycyjnym.
________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:46940351
#7 Wielbiciel#

Wszyscy odpowiadają jak bym była upośledzona, wiem co jest napisane w mailu jestem na Allegro prawie 4 lata umiem sprawdzać konto bankowe i pieniędzy nie mam. Problemy ze zwrotem pieniędzy zaczęły się w listopadzie 2020 robię dużo zakupów i dużo zwrotów większość wpływa normalnie na konto, ale nie wszystkie. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:46940351 a płacone było z konta ? nie ma takiej możliwości żeby kasa po mailu potwierdzającym nie trafiła na narzędzie z którego płaciłaś 😞  jak robisz tyle zakupów to może był to zakup kartą albo z innego konta bankowego ?

Napisz do allegro to Ci sprawdzą gdzie poszły https://allegro.pl/pomoc/kontakt

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:46940351 Taki zwrot trwa 3 dni robocze, sprawdź wszystkie swoje konta. jeśli to były raty, Zapłać później lub Allegro Pay, pieniądze nie wracają do Ciebie, tylko do pożyczkodawcy. Jeśli 3 dni minęły i nie była to płatność ratalna, zapytaj Allegro o swoje pieniądze tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=897a78b3-59d5-48dc-ace4-c27507e9a17f

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jeszcze nie zdarzyło Mi się żeby był mail a nie było zwrotu, sprawdź dobrze swoje konto.

oznacz moderatorów

Client:46940351
#7 Wielbiciel#

Sprawdzałam kilka razy i w zeszłym roku też tak miałam od listopada nie odzyskałam 125 zł. 

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Client:46940351 - piszesz: "robię dużo zakupów i dużo zwrotów" - nie chciałbym natrafić na takiego kupującego. A robisz zwroty z jakiego powodu? Ja kupuję na Allegro od 20 lat, nigdy nie zrobiłem żadnego zwrotu. Z programu SMART (koszt 150zł) - zaoszczędziłem na wysyłkach prawie 1700 zł. Nigdy nie dokonałem zwrotu, 1 raz złożyłem reklamację.

Ilość dokonywanych zwrotów świadczy jedynie o jednym - dokonywaniu zakupów dla darmowej wysyłki SMART.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:46940351 czy możesz podać numery ofert, za zwrot których nie otrzymałaś pieniędzy? Sprawdzę to dla Ciebie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów