anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odzyskać pieniądze pobrane z karty. Nic nie kupowałam, a pieniądze zniknęły.

morelka195
#7 Wielbiciel#

Dzisiaj z mojego konta zostało pobrane dwa razy po 157 zł, czyli w sumie 314 zł. Nic nie kupowałam i nie miałam ustawionych żadnych płatności. Jak odzyskać pieniądze?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

@morelka195 masz włączone dwustopniowe logowanie ? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

morelka195
#7 Wielbiciel#

Zwykle potwierdzam płatność kartą w Aplikacji, teraz nic takiego się nie zdarzyło.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@morelka195 te zakupy są już widoczne w Twojej zakładce
Z jej poziomu możesz zgłosić zwrot. Włącz proszę dwustopniowe logowanie na koncie Allegro, czy możesz przesłać potwierdzenie płatności za pomocą tego formularza?

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

morelka195
#7 Wielbiciel#

Zgłosiłam zwrot, ale zakupy są już w paczkomacie i nie wiadomo, czy da się je wycofać. Dziękuję za pomoc. Napisałam również na Messengerze, ale nie wiem, czy powinnam. To było włamanie na konto. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@morelka195 dziękuję za wiadomość, przesyłki zostały już nadane, ale nie martw się będziesz mogła odstąpić od tego zakupu. Już zgłosiłam Twoje konto do działu bezpieczeństwa, aby je sprawdzili i zabezpieczyli.  

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@morelka195 potwierdzam, że Dział bezpieczeństwa zabezpieczył Twoje konto, starają się także zatrzymać przesyłki. Otrzymałaś już wiadomość od nich w tej sprawie. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów