anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odzyskać pieniądze wysłane na konto Allegro

Client:75872122
#7 Wielbiciel#

Witam dokonałem zakupu na allegro przelewem tradycyjnym wpłaciłem pieniądze w sklepie żabka mam dowód wpłaty po 10 dniach wpłata nie udana do sprzedającego nie docierają pieniądze żabka nie oddaje pieniędzy już miesiąc twierdzi szefowa sklepu że zgłosiła sprawę do oddziału żabki  bank Pekao z żubrem po pokazaniu dowodu wpłaty  nie widzi przelewu twierdząc że konta nie widzi bo to konto operacyjne i zgania na Allegro żabka na bank Pekao a bank na Allegro i tak w koło Macieju nie ma winnego ? proszę o pomoc i dziękuje wszystkim z góry .

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Halfrunt
#18 Luminarz#

Jeśli Allegro zwróciło kasę, to jest w banku obsługującym punkt realizacji przelewu, czyi żabki, złóż pisemną reklamację do centrali żabki i dołącz kopię wpłaty oraz pismo które otrzymałeś od allegro z realizacją zwrotu. 

Na przyszłość nie wybieraj tej opcji płatności, sane problemy są, wystarczy pomyłka w nazwie wpłacającego, albo tytule przelewu i wpłata jest zawracana. 

 

 

 

 

 

oznacz moderatorów

Client:75872122
#7 Wielbiciel#

Kierowniczka żabki w punkcie gdzie wpłacałem rzekomo zgłosiła reklamacje i cisza ma do mnie num telefonu robię tam zakupy i ona rozkłada ręce twierdzi że żabka nie odpowiada .

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

Ja raz w podobnej sytuacji po takim zbywaniu zgłosiłem sprawę na Policję. Nie było sensu kopać się z koniem. W końcu przyszedł przelew do domu.

oznacz moderatorów

Client:75872122
#7 Wielbiciel#

Witam a to nie jest tak że kwota nie przekracza pięćset zł i za mało szkodliwy czyn społeczny jeden z pracowników żabki mi tak powiedział że nic mi zgłoszenie na Policję nie da ? 

oznacz moderatorów