anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odzyskać pieniądze z przelewu tradycyjnego?

Client:57549633
#7 Wielbiciel#

Za zakupy na Allegro płacę przelewem tradycyjnym.

1 sprawa. kupując latarkę czołową dostałam informację, że jej nie ma i poprosiłam o zwrot gotówki na dane konto, które podałam. Pan wysłał na konto z którego było płacone.. a płacone bylo tradycyjnie to gdzie zostały przesłane te pieniądze.

2 sprawa. Przelew został wykonany. Sprzedający nie otrzymał wplywu więc anulował zamówienie. Gdzie są pieniądze? Kiedy i gdzie dostanę zwrot? 

Nie mam nic na Allegro finanse. Nikt się ze mną nie kontaktował w sprawie zwrotu.

Proszę o pomoc 🙂 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli przelew tradycyjny nie dotrze to powinien wrócić tam skąd go nadałeś np: poczta więc udaj się tam i zapytaj.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:57549633 Cześć 🙂 Istnieją dwie możliwości w przypadku płatności przelewem tradycyjnym - albo przelew został zlecony na konto poczty (i stamtąd odbierzesz płatność) albo otrzymałeś mejla od Operatora z prośbą o podanie danych do zwrotu.

Jeśli zleciłeś przelew tradycyjny na poczcie, to Operator zleca zwrot środków do placówki pocztowej, jeśli przy odbiorze takiej płatności otrzymuje od banku dane, z jakich została zrobiona płatność. W przypadku braku takich danych, PayU wysyła formularz z prośbą o podanie danych do zwrotu. 

Prześlij nam proszę potwierdzenie obu płatności przez ten formularz i wyjaśnimy tę sytuację. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kytorr
#13 Ambasador#

kolejne 2 powody by wyłączyć opcję przelewu tradycyjnego 🙂

oznacz moderatorów

Client:57549633
#7 Wielbiciel#

Ja też jestem tego zdania ale mamie tak łatwiej i co ja poradzę 🙂 

oznacz moderatorów