anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odzyskać wiadomości starsze niż 6 miesięcy

marek-max
#7 Wielbiciel#

Dzień Dobry, chciał bym odzyskać zawartość dwóch wiadomości, maili od dwóch sprzedawców, wiadomości starszych niż 6 miesięcy, oba z tego roku. Przeczesałem całą skrzynkę mailową i niestety nie zlokalizowałem owych maili. Wiadomości nie wyświetlają się też w zakładce wiadomości gdyż są starsze niż 6 miesięcy. Kupiłem coś od dwóch sprzedawców, dostawa była elektroniczna, niestety nie zlokalizować nic od tych sprzedawców 😕 mam tylko datę zakupu.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@marek-max Nie ma takiej możliwości, ale zestawienie swoich zamówień znajdziesz w zakładce Moje zakupy. Możesz w niej sprawdzić, u kogo dokonałeś konkretnego zakupu i zadać pytanie Sprzedającemu odnośnie tego produktu. Jeśli będziesz znał nazwę Sprzedającego, możesz także rozpocząć z nim rozmowę przez Centrum wiadomości. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

marek-max
#7 Wielbiciel#

kurde, nie przewidziałem tego, że wiadomości starsze niż 6 miesięcy znikają, też nie wiem jak znaleźć je w swojej skrzynce, filtrowałem po dacie, filtrowałem po nazwie sprzedającego, jeżeli przyszły na mojego gmaila, to wiem, że na pewno ich nie kasowałem, ale nie jestem w stanie ich odszukać, jak mogę zlokalizować, po jakich danych mam filtrować maile od allegro, frazy "allegro" i tym podobne nie filtrują mi wiadomości, z tego co wiem, to w mailach od sprzdających nie jest zawarta ich nazwa, a tylko jakieś cyferki, jakiś identyfikator.

oznacz moderatorów

jarostyk
#1 Nowicjusz#

Witam serdecznie, wracam do tego samego wątku. W wiadomościach sprzed roku miałem jedyną kopię faktury jako potw. zakupu. Teraz potrzebuję kopię faktury do poświadczenia zakupu, w związku ze złożoną reklamacją. Tego oczekuje sprzedawca. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@jarostyk Niestety nic się nie zmieniło od odpowiedzi zamieszczonej w tym wątku przez Olę. W Centrum wiadomości nie uzyskasz dostępu do korespondencji starszej niż 6 miesięcy. Pozostaje przejrzenie swojej skrzynki mailowej.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

willow_ufgood
#8 Zapaleniec#

No to czas żeby się zmieniło. Czasem trzeba wrócić do starych wiadomości. Dlaczego zespół Allegro nigdy nie słucha czego chcą użytkownicy, tylko zawsze na odwrót?

oznacz moderatorów

jgalka
#8 Zapaleniec#

@nat_notCzy administracja serwisu przechowuje archiwalne wiadomości w swojej bazie danych? Jakie specjalne okoliczności muszą zaistnieć, żeby uzyskać do nich dostęp? Czy na potrzeby sądowe można uzyskać zestawienie archiwalnych wiadomości, jeśli utraciłem dostęp do swojej skrzynki pocztowej a chciałbym znaleźć drugie źródło danych (czyli właśnie wiadomości z serwisu Allegro) dla potwierdzenia? Jakie dokumenty są wymagane?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@jgalka Niestety nie będziemy mogli Ci pomóc. Przechowujemy jedynie podstawowe informacje dotyczące archiwalnych transacji i jedynie te dane udostępniamy na prośbę klientów lub sprzedających.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

lucia181
#1 Nowicjusz#

Mam ten sam problem. Faktura w wiadomościach powyżej 6 miesięcy. Udało się zareklamować produkt bez faktury? 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@lucia181 na skrzynce poczty email powinny być kopię wiadomości 

oznacz moderatorów

Polak5677
#7 Wielbiciel#

Śmieszne, że minęło tyle czasu i nadal są tylko wiadomości do max 6 miesięcy.

oznacz moderatorów