anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odzyskam zwrot wpłaty za zakup opłacony podwójnie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Gotrek90
#1 Nowicjusz#

Zapłaciłam za wiele aukcji, ale z powodu tego że miałam przez dłuższy czas status płatności rozpoczęta, anulowałam i ponowiłam płatność dla każdej aukcji osobno. I to przeszło po paru minutach, ale na koncie zablokowało mi podwójną sumę. Mam nadzieję, że nie stracę tych pieniędzy?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
pulkownik66
#19 Nestor#

@Gotrek90  Nic nie stracisz, do trzech dni roboczych pieniądze za jedną wpłatę zostaną ci zwrócone

oznacz moderatorów
Client:88464652
#7 Wielbiciel#

Witam, mam problem z płatnością. Kupiłam wczoraj szampon koloryzujący i gdy dokonywałam płatności to pierwszy przelew nie przeszedł wiec dokonałam drugi raz płatności. Gdy dziś rano weszłam na konto to płatność była pobrana dwa razy a sprzedawca otrzymał tylko jeden przelew. Moje pytanie czy dostanę wrócić z drugiego przelewu. 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Jeden przelew wróci do Ciebie po trzech dniach roboczych. Nic nie musisz robić.

W tym czasie Twoje pieniądze będą zasilały rachunek operatora płatności, czyli pośrednika PayU lub Przelewy24.

oznacz moderatorów
Client:88464652
#7 Wielbiciel#

Dziękuje bardzo 

oznacz moderatorów
kasha36
#2 Obserwator#

Witam, mam ten sam problem. Podczas płatności wystąpił błąd, więc powtórzyłam płatność. Okazało się, że środki zostały pobrane dwukrotnie. Jak je odzyskać?

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@kasha36, nieudana płatność powinna być zwrócona na Twój rachunek w ciągu 2-3 dni roboczych.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@kasha36 Ciekawe. Był błąd, ale ktoś jednak pieniądze przyjął, a teraz musisz czekać 3 dni na ich zwrot. Jeśli zapłacisz normalnie, poza Allegro, zwykłym przelewem, nigdy nie pobiorą Ci pieniędzy 2 razy.

oznacz moderatorów