anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak opłacić jedną transakcją dwie licytacje u tego samego Sprzedającego?

Inasek1
#7 Wielbiciel#

Zakupiłam 2 rzeczy na licytacji u jednego sprzedawcy i teraz nie mogę ich opłacić razem,tak aby nie naliczał za wysyłkę, gdyż łączna kwota przekracza 40 zł a mam SMART aktywny. Gdy będę opłacać oddzielnie do każdej rzeczy naliczy za wysyłkę.

Może ktoś mi podpowie jak to sprytnie rozegrać.

Inasek1

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Zwykle All czy AL, bo na AL nie działa Smart.

oznacz moderatorów

Inasek1
#7 Wielbiciel#
Proszę wejść na stronę główną allegro tj. www.allegro.pl, następnie w prawym górnym rogu proszę o zalogowanie się do własnego konta lub wybranie nazwy konta poprzez lewy przycisk myszy, kolejno z listy rozwijanej proszę o wybranie pola "Kupione". 
Powinna pojawić się Pani lista zakupów i poprzez zaznaczanie wszystkich kwadratowych pól, przy których jest nazwa pau_pen wybierze Pani wszystkie zakupy.
Po wybraniu powinna pojawić się z dołu błękitna belka, która pozwoli Pani wybrać opcję "Zapłać"(jak na obrazku poniżej), dalsze procedura myślę że jest na tyle przyjazna użytkownikowi, że powinno być wszystko OK.

zakup.PNG

wszystko do jednego koszyka i dokonać wpłaty.
To wysłał mi sprzedawca w międzyczasie
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Inasek1 Obrazka nie widzimy, opisz. Może nie da się zsumować bo są inne metody dostawy. Tu masz jak się kupuje z Smartem: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/korzysci-i-aktywacja-allegro-smart/jak-korzystac-z-allegro-s...

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Inasek1 Wejdź w zakładkę Moje zakupy - Kupione, zaznacz po lewej stronie dwa przedmioty z licytacji i na samym dole kliknij Zapłać.

oznacz moderatorów

Inasek1
#7 Wielbiciel#

Dziękuję. Ostatnio chyba zmieniono trochę interfejs i nie zauważyłam,że trzeba kliknąć na samym dole. Dzięki za podpowiedź

oznacz moderatorów