anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kontakt telefoniczny ze sprzedającym .

vitara1
#8 Zapaleniec#

Witam. Od kilku dni nie widzę numeru telefonu  do sprzedających w zakładce o sprzedającym. 

Ja wiem to po to aby  nie handlować po za allegro. 

Natomiast. Jak to możliwe że brat   mieszkający na drugim końcu  województwa  już widzi  ten numer a ja już nie? 

W przypadku podzespołów komputerowych, auto części i wielu innych chciałbym skonsultować  czy ów element będzie pasował.  W przypadku gdy liczy się czas  jest to niemożliwe.  

Nie pozostaje nic innego jak  kupno  poza allegro w jakimś internetowym sklepie.   Drożej ale przynajmniej można porozmawiać z człowiekiem. 

Było dobrze a jest gorzej.

  

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

Drożej? Na pewno? Powinno być taniej 🙂

Na każdej aukcji masz jeszcze "Pytanie do sprzedającego".

oznacz moderatorów

vitara1
#8 Zapaleniec#

Często  towary na allegro są jednak tańsze niż w sklepach internetowych.  

Temat lubię załatwiać sprawnie.   Sprzedawcy często odpisują po kilku godzinach. A na to nie mam czasu.   Gdy był telefon dzwoniłem pytałem czy będzie pasowała część.  Jak tak to  klikałem i było kupione.   wiedziałem, że jutro powinno być u mnie.  Drogą tekstową   pozyskiwanie informacji trwa zbyt długo. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

BRAWO ALLEGRO !!!!

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

To jest bardzo duży problem ,osobiście sprzedaję tylko w licytacjach a aukcje kończą się zwykle wieczorem czyli faktycznie po zamknięciu sklepu .Potencjalny klient licytuje zazwyczaj w ostatnich minutach i wtedy właśnie najczęściej zadaje pytania o przedmiot a ja nie siedzę wtedy przy komputerze i nie sprawdzam co chwilę poczty .W takiej sytuacji kontakt telefoniczny jest jedynym szybkim rozwiązaniem i pozbawienie go to straszna porażka ze strony allegro.

oznacz moderatorów