anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak otrzymać zwrot przelewu z Pay U

MAMY ROZWIĄZANIE!
kasiodyl
#8 Zapaleniec#

Kupiłam meble, zrobiłam przelew na PayU, za chwilę zrobiłam na to samo konto ponowny przelew ponieważ umówiłam się ze sprzedającym na droższa wysyłkę za granicę, a takiej opcji nie było na str. PayU nie przekazało drugiego przelewu sprzedającemu, jak odzyskać zwrot? Proszę o pomoc 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
xyz96
#21 Demiurg#

@kasiodyl To był przelew tradycyjny przez PayU, na podstawie uzyskanych danych do przelewu, czy szybki przelew po przekierowaniu do banku? Skąd masz ten numer konta? Jaki masz status tej wpłaty w zakładce Moje zakupy? Anulowana? Jeśli tak, pieniądze wrócą do Ciebie automatycznie w ciągu 3 dni roboczych.

Po co dwa razy płaciłaś??

 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@kasiodyl Trzeba było zrobić dopłatę do droższej wysyłki, a nie płacić drugi raz całość. Jeśli zapłaciłaś drugi raz na nr konta, który masz pokazany w swoim banku przy pierwszym przelewie, pisz do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=897a78b3-59d5-48dc-ace4-c27507e9a17f Podaj dane tej wpłaty i poproś o zwrot.

oznacz moderatorów
kasiodyl
#8 Zapaleniec#

Tak zrobiłam, dopłatę do wysyłki,ale PayU nie przekazało sprzedającemu tej dopłaty 

 

 

 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@kasiodyl Jeśli zrobiłaś dopłatę przez opcję "dopłać" w zakładce Moje zakupy, dopłata powinna dotrzeć do sprzedawcy. Jeśli zrobiłaś ją poza opcją "Dopłać", na ten sam numer konta, dopłata nie dotrze do sprzedawcy, pisz do Allegro na wyżej podany link, oddadzą Ci pieniądze.

oznacz moderatorów
kasiodyl
#8 Zapaleniec#

Ok dzięki 

oznacz moderatorów
kasiodyl
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za polecony mi link, sprawa została pozytywnie rozwiązana, zwrot już otrzymałam. Jeszcze raz wielkie dzięki. Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@kasiodyl, już działam w Twojej sprawie. Proszę Cię o chwilę cierpliwości. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
kasiodyl
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziękuję 

oznacz moderatorów
kasiodyl
#8 Zapaleniec#

I jak z moją sprawą, wiadomo co dalej? 

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@kasiodyl, jestem w trakcie konsultacji. Gdy będę wiedziała coś więcej, dam znać. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@kasiodyl, czy mogę Cię prosić o przesłanie potwierdzenia wykonanego przelewu przez ten formularz

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
kasiodyl
#8 Zapaleniec#

Dziękuję, już ktoś inny zajął się moją sprawą i czekam na zwrot gotówki, bo podobno zostało już zlecone. Do 3 dni powinna być, więc póki co i nie zawracam tu więcej głowy. Dzięki 

oznacz moderatorów