anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak płacić za dużą liczbę przedmiotów od jednego sprzedającego

Andrew_z_raju
#1 Nowicjusz#

Witajcie!

Wylicytowałem sporą liczbę przedmiotów od jednego kupującego. Próbuję zapłacić za nie wszystkie na raz, ale ich liczba wychodzi poza jedną stronę wygranych przedmiotów i nie mogę wszystkich zaznaczyć. Nie ma też opcji dodania pozostałych przedmiotów przy płatności za jeden, tak jak kiedyś, gdy można było dodać przedmioty do zapłaty z listy wszystkich niezapłaconych, która wyświetlała się poniżej.

Jest jakieś rozwiązanie, by zapłacić za wszystkie przedmioty na raz, by nie dzielić płatności i płacić po raz drugi za wysyłkę?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Andrew_z_raju Nie możesz ich po kolei zaptaszkować w okienkach? Powinno się dać, a potem kliknąć Zapłać.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Andrew_z_raju
#1 Nowicjusz#

Chodzi o to, że kupiłem dużo przedmiotów, które w wynikach w zakładce "kupione" są rozłożone na 2 strony. Jak zaznaczę wszystkie z jednej i przejdę do drugiej, to zaznaczenie się resetuje.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Andrew_z_raju No to ja nie wiem.Wezwiemy pomoc. Nie płać na razie.

@_HolaOla_ , @nat_not , @cloudcloud przybywajcie, bo Was tutaj potrzeba.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 Akurat Klaudii to tu nie ma od niemalże miesiąca.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Knowhere byłam na urlopie 😛, ale cieszę się, że ktoś mnie jeszcze pamięta.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@cloudcloud 😉

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Andrew_z_raju Nie mogłeś tego załatwić przez koszyk?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Przez koszyk też nie zawsze się udaje sprzedawca ma zaznaczone np. 30 szt na jedną wysyłkę a klient kupuje 80 pozycji i system mu nalicza 3 koszty wysyłek ,mam takie przypadki czasami jak ktoś u mnie licytuje przez kilka dni i zbiera mu się duża ilość przedmiotów ,Osobiście wysyłam jedną wysyłką a zwracam te pozostałe.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Andrew_z_raju Skontaktuj się ze sprzedawcą, ustal z nim koszt wysyłki za całość i zapłać mu bezpośrednio na jego numer konta bankowego za wszystkie przedmioty i jedną wysyłkę. 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

Ten problem z zakupami jest znany od dawna ale jest zbyt tęgi na głowy pracowników aby go rozwiązali.

 

Może jest jakiś sposób aby wygenerować kod php zakupów bez dzielenia na strony. Chętnie poznam.

oznacz moderatorów