anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak ponowić płatność przy statusie" płatność w toku Oczekujemy na potwierdzenie płatności"

MAMY ROZWIĄZANIE!
sibui_styl
#9 Pomysłodawca#

Po wygranej licytacji podczas zapłaty " wyrzuciło mnie" będąc już w banku. Jak ponowić płatność? przy statusie

"płatność w toku Oczekujemy na potwierdzenie płatności" Nie ma opcji anuluj ani ponów płatność. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
Client:44052296
#21 Demiurg#

@sibui_styl odczekaj z 15 minut. Sesja w banku powinna wygasnąć i powinno dać się anulować płatność.

oznacz moderatorów
sibui_styl
#9 Pomysłodawca#

Jest już równo godzinę po.... potrzebuję opcji na allegro ponowienia płatności, bo z banku nic mi nie pobrało

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tak ostatnio się dziej jakieś dziwne rzeczy, taka płatność może iść do końca następnego dnia roboczego> możesz czekać, ale jak nie chcesz i masz możliwość to ją ponów albo anuluj i kup ponownie.

oznacz moderatorów
sibui_styl
#9 Pomysłodawca#

Dzięki,.ale nie da się ani anulować, ani ponowić a ni kupić ponownie bo to był jeden jedyny przedmiot. Dzięki za podpowiedź .Będę czekać.Nie mam wyjścia

oznacz moderatorów
sibui_styl
#9 Pomysłodawca#

Dzięki LEW433 .Właśnie wskoczyło: zakup nieudany i anuluj płatność. Ponowiłam i zapłaciłam. Super.Dzięki

oznacz moderatorów