anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak ponowić płatność za zakup?

MAMY ROZWIĄZANIE!
pkramarz
#2 Obserwator#

Witam, dokonując wpłaty dla sprzedajacego poprzez PayU za zakup na allegro zapomnialem wpisac tytułu wpłaty, w konsekwencji wasz system odrzucil platnosc. Oczywiscie mam na dowod bankowe potwierdzenie wykonanego przelewu.

stąd moje pytanie: I co więcej moge zrobić żeby ten przelew dotarł do sprzedajacego?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
xyz96
#21 Demiurg#

Odrzucona płatność wróci na Twoje konto bankowe lub tu; https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/ w ciągu 3 dni roboczych. W zakładce Moje zakupy ponów płatność.

Otrzymasz inne dane do przelewu, ale będzie to przelew za ten sam zakup. Dokładnie skopiuj dane, niczego nie pomijaj i nie zmieniaj.

oznacz moderatorów
pkramarz
#2 Obserwator#

Super. wtedy zaplace drugi raz. a co - stac mnie. a na powaznie to przeciez wlasnie chodzi o to aby nie placic drugi raz. platnosc odrzucil allegro, bo w PayU bylo brak ID platnosci. PayU dostal kase, i nie zamierza przekazac do sprzedajacego. A ja nie chce placic drugi raz za to samo - tym razem z wlaciwym numerem ID platnosci.

 

Edit: wlasnie przszlo info z PayU ze:

"płatność za transakcję ID xxxx jest anulowana. Środki muszą zostać zwrócone właścicielowi. Proszę o podanie Pani danych bankowych dla zlecenia zwrotu nr xxx."

oznacz moderatorów
pkramarz
#2 Obserwator#

Drugi edit. PayU zwrocili kase po wyslaniu im bankowego potwierdzenia przelewu.

Gdyby ktos szukal majla, telefonu do nich to tu podaje: contact@payu.pl

Telefonu nie maja. W zasadzie moge byc zadowolony - jedynie mam niesmak do mojego banku, ze nawet palcem nie kiwneli zeby mi pomoc. Sk....syny.

Jakby kto pytal jaki to bank to mowie: PEKAO SA ten z zubrem.

oznacz moderatorów