anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak ponownie rozpocząć zakończoną dyskusję ze sprzedającym?

Krzys2504
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry

 

Jak otworzyć ponownie zamkniętą już dyskusję ze sprzedającym???

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:45357978
#4 Eksplorator#

Na dzień dzisiejszy 2 wrzesień 2023, wygląda na to że funkcja nie działa. Jak próbuję przejść przez formularz to na samym końcu mam "wybierz formę kontaktu" i masz do wyboru dyskusję, messanger, whatsup, email. Jak wybierzesz dyskusję to przenosi Cię do kolejnego formularza do otwarcia dyskusji gdzie wyskakuje Ci "

Dyskusja do tego zakupu jest zakończona

  • Dyskusja w tej sprawie została już oznaczona przez Ciebie jako zakończona, dlatego nie możesz rozpocząć nowej. W lcelu rozwiązania problemu Skontaktuj się z nami - Allegro"

Link przenosi Cię do tego samego miejsca co dwa poprzednie komentarze wysłały.. 

Cieszę się że stare dobre praktyki gdzie chodzisz z okienka do okienka by załatwić sprawę nadal są stosowane, by osoby który nie doświadczyły tego w prawdziwym życiu mogły. 

"Proszę pójść do pokoju 10; teraz proszę do pokoju 355......; Za dwa tygodnie proszę przyjść ponownie....; Przykro mi ale spóźnił się pan i pana aplikacja została automatycznie zakończona i oznaczona jako rozwiązana. Ohh chce pan otworzyć ją ponownie? Przykro mi się nie ma takiej opcji "

Świetnie... Wygraj licytacje, czekaj 90 dni by móc otworzyć dyskusję, która zostanie zakończona bo życie Ci nie dało chwili odpoczynku i strać 1000zł... 

 

Ps. I jeszcze niby HTML który wysyłam jest nie prawidłowy... Wy mi go daliście.. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:45357978 Opisane przez Ciebie działanie formularza nie jest błędem. Jeśli wybierasz dyskusję, to kieruje Cię do rozpoczęcia kolejnej dyskusji (jeżeli to możliwe). Wskaż w formularzu inną formę kontaktu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:45357978
#4 Eksplorator#

Czy inna forma kontaktu jest z sprzedającym czy z teamem allegro. Bo jeżeli ze sprzedającym to jest mi to nie potrzebne bo nie słyszałem do niego przez 5 miesięcy i czy pozowali mi to skorzystanie z allegro protect? Jak wybiorę email? A jak z teamem allegro to przepraszam (powiedziałbym że jest to słabo opisane w formularzu jeżeli jest to kontakt z teamem allegro). I (nie jest możliwe otwarcie kolejnej dyskusji).

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie ze sprzedającym tylko Allegro, jak otworzą dyskusję to będziesz miał możliwości.

oznacz moderatorów

Client:45357978
#4 Eksplorator#

Myślę że zbyt zafiksowany byłem na opcji "otwórz dyskusje" i przez to wprowadziłem się w błąd że cały formularz jest do kontaktu ze sprzedającym. Wydaje mi się że otwarcie dyskusji powinno być poniżej formami kontaktu z doradcą. Jest to jakby nie było formularz do kontaktu z doradcą, ale może się mylę. Przepraszam za chaos.

oznacz moderatorów