anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak potwierdzić lub sprawdzić, czy w trakcie zakupu wybrałem dostawę na fakturę?

chivaki
#2 Obserwator#

Witam.

Jak mogę potwierdzić lub sprawdzić czy w trakcie zakupu zaznaczyłem i wybrałem konkretne dane do faktury?
W podsumowaniu zakupu nie widać takiej informacji.
Sprzedawca stwierdził, że nie zaznaczyłem faktury i przesłał mi paragon imienny.

Pozdrawiam
Chivaki

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

mdrogeria
#21 Demiurg#

chivaki moje zakupy - szczegóły 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@chivaki jeżeli w podsumowaniu zakupu nie widać danych do faktury, to sprzedawca ma rację, nie wybrałeś tej opcji 🙂 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@chivaki podsumowanie zakupu robi system Allegro zbierając dane jakie podałeś. Jeżeli w trakcie składania zamówienia nie oznaczyłeś, że chcesz otrzymać fv, to system nie przekazał takiej informacji sprzedawcy. 🙂

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@chivaki Masz w szczegółach, w zakładce kupione zaznaczoną opcję "faktura"? Wysłałeś oprócz tego sprzedającemu maila z prośbą o fakturę, podałeś dane do faktury?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie ma obowiązku przekazywania informacji o fakturze przez "system allegro", można to zrobić normalnie, na przykład mailem. 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@xyz96 nie chodzi o obowiązek 😁 chodzi o to, czy kupujący zaznaczył czy nie zaznaczył chęć otrzymania fv. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie chodzi o żadne "zaznaczenie", tylko o skuteczne powiadomienie, mail to skuteczne powiadomienie 😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@xyz96 przestań gadać bzdury, przeczytaj uważnie ze zrozumieniem o co pyta @chivaki . On nie prosił o fv w żadnym mailu. On nie oznaczył, że chce fakturę, co wynika z jego wpisu i podsumowania zakupu. NIE BYŁO MAILA Z PROŚBĄ O FAKTURĘ. Nie zmieniaj rzeczywistości. 😏

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

😄 😄 😄

Wypominanie tu komuś gadania BZDUR jest niedozwolone i już zostało zgłoszone.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@xyz96 wymyśliłaś sobie, że kupujący wysłał maila z prośbą o fakturę i będziesz się przy tym upierała do końca życia 😂

No tak, według ciebie sprzedający powinien telepatycznie odczytać potrzeby kupującego i jeszcze przed złożeniem zamówienia wysłać mu fakture 😂

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@xyz96 dobrze, że zgłosilaś, może dostaniesz bana za pisanie takich bzdur, albo chociaż reprymendę, bo bana prędzej dostanę ja 😁

oznacz moderatorów

chivaki
#2 Obserwator#

Dziękuję za odpowiedź, już wszystko jasne.

Nie zaznaczyłem opcji faktury, nie zaczytało danych, a tym samym w podsumowaniu zakupu nie przesłało danych do faktury. Mój błąd. Wyjaśnienia wyczerpujące.

Pozdrawiam
Chivaki

oznacz moderatorów