anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zawieszone konto. Sprzedajacy bez odzewu!

adamrutkowski77
#8 Zapaleniec#

Witam. Kilka dni temu kupiłem na aukcji telefon dla córki IPHONE X oczywiście za jej pieniążki które długo zbierała. Po 2 dniach konto sprzedającego zostało zawieszone i oczywiście aukcja została anulowana ale nie mam kontaktu ze sprzedajacym! Telefon milczy nie odpisuje na wiadomośści , brak logowania na te zawieszone konto. Co robić? Ja cały nerwowy a córka ciagle płacze

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

pinsplash
#21 Demiurg#

@adamrutkowski77 Otwórz dyskusję, po 24H poproś pracownika allegro o udział. Potem możesz wystąpić do POK o zwrot pieniędzy.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

adamrutkowski77
#8 Zapaleniec#

Ten zakup został anulowany i nie możesz do niego założyć dyskusji.

Sprzedający w ciągu 14 dni kalendarzowych zwróci Ci koszt zamówienia na kartę płatniczą lub konto, z którego płaciłeś.

Teraz pytanie jak nie ma z nim kontaktu to odda kasę? Wątpie i co dalej?

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@adamrutkowski77  Napisz przez kontakt do Allegro moze to coś przyspieszy. Jeżeli pieniądze nie wrócą po 14 dniach, wtedy tutaj wystąp : https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/program-ochrony-kupujacych/co-zrobic-aby-otrzymac-rekompensa...

 

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

adamrutkowski77
#8 Zapaleniec#

Dziekuje

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@adamrutkowski77 nie martw się, Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy, więc na pewno uda się wyjaśnić tą sytuację. Napisz do nas proszę tutaj i opisz co się stało. W takiej sytuacji jak Twoja będziemy mieli możliwośc założenia dyskusji, a Ty, jeżeli zajdzie taka potrzeba, będziesz mógł wystąpić o rekompensatę z Programu Ochrony Kupujących.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów