anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

JAK REKLAMOWAĆ POPSUTY PRODUKT

europa2008
#7 Wielbiciel#

JAK MOŻNA REKLAMOWAĆ ZAKUP ,BO PRZESTAL DZIALAĆ

oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27

LEW433
#21 Demiurg#

Skutecznie! Nie wiesz kal reklamować załóż dyskusję tam sprzedający ma 24godz  na odpowiedź i tam masz pomoc Allegro, zakup na zwykłym :https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa a na Allegro Lokalne: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

NipponShorty
#13 Ambasador#

@LEW433 jak zawsze wniosłeś do dyskusji tyle co Krychowiak do reprzezentacji - byle  licznik odpowiedzi nabić...
@europa2008 - Moje zakupy ->Szczegóły zakupu -> Zgłoś problem z zakupem i tam opisz problem.
Możesz też skontaktować się bezpośrednio z sprzedawcą przez centrum wiadomości

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Lepiej na boisku niż na aucie jak ty, ok wniosę.😁

oznacz moderatorów

NipponShorty
#13 Ambasador#

@LEW433 nie widać.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

wysyłasz wiadomośc do sprzedawcy z prośbą o udostepnienie procedury reklamacyjnej dostaniesz wytyczne co i jak masz zrobić i sie do nich stosujesz. Jak coś nie wiesz pytasz/ wyjaśniasz, jak nie możecie się dogadać zakładasz dyskusję

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

ot i mądra odpowiedź .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@europa2008 Kupujący może złożyć reklamację w każdy możliwy dostępny sposób więc skoro kupuje na Allegro to może skorzystać z tego, a wy się boicie bo macie za dużo do ukrycia, jak nie będzie przez Allegro to zawsze można wg was: spocić kupującego na drzewo>  A ruskie opinie mało mnie obchodzą, żeby widzieć to trzeba mieć oczy.😎

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

opinie są nie dla Ciebie , staram się pisać tak żeby zrozumiał to każdy ... nawet Ty😂 , ale .. Kiciuś ruska dieta raczej Ci pasuje bo coś się po ludzku rozgadałeś  i tak jakby nieco na temat  i błędów jakby mniej .

oznacz moderatorów

NipponShorty
#13 Ambasador#

@LEW433 "spocić" to możesz się na boisku. Oczy mówisz że masz to może czas ich użyć i w słownik zajrzeć. Są różne formy komunikacji między kupującym a sprzedającym, dyskusja powinna być ostatecznością. Tak jak czytanie Twoich wypocin.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@NipponShorty e...tam ...cicho być , dobrze mu idzie  ,rąbie wareniki i od razu lepiej gada , trzeba ze 3 razy przeczytać żeby znaleść wątek , ale postępy są ..

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@mdrogeria @NipponShorty lef nie rozumie że dyskusję obsługiwać powinni ludzie, a nie boty lef dowala allegro taką ilość dyskusji, że nawet boty nie wyrabiają, że o pracownikach nie wspomnę, a potem kwiatki w rodzaju człowiek napisze wariant A bot dowali wariant B, potem człowiek 2 x bot i uczesnicy dyskusji mają totalnie zrąbane w głowie o co chodzi. Potem wszyscy szukają zaginionej kompetencji administracji allegro

oznacz moderatorów

beatahincza
#9 Pomysłodawca#

@az1rael dyskusja jest dla ludzi dorosłych i poważnie podchodzących do problemu 

co to jest lef ?

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Tak wolam kiciusia pieszczotliwie, poza tym wolaja go jeszcze naczelny podpuszczacz i chyba widzialem wylenialy kocur. Taki nick jak i rady czesto mijaja sie ze stanem faktycznym i prawnym w odniesieniu do przepisow bo regulamin jest pelny bykow prawnych a lef klepie na ilosc, nie na jakosc, a ile razy niedoczytal o co chodzi to juz nie liczymy taki copy wkej master shao lin ulubiony cytat zaloz dyskusje oraz tu odpowiadają ci sami wredni sprzedawcy. 99% forum uwaza ze dyskusja jest dopiero jak nie da sie dogadac normalnie po kontakcie przez wiadomosc do sprzedajacego. Efekty sa takie ze nawet dyskusje zakladaja kupujacy o jawne głupotki l, konsultantów allegro jest za mało albo są niedouczeni, a boty jak się dorwią do odpowiedzi to już powstaje precedens prawny na miarę bomby atomowej głupoty w interpretacji przepisów... kabaret to mało napisać

oznacz moderatorów

beatahincza
#9 Pomysłodawca#

@az1rael a naczelny podpuszczacz ? , pytam bo jestem świeża ... tylko bez skojarzeń ..

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Tak woła na niego ktoś inny z forum trafi ci się wątek z czasem w takim sensie ze wszystkich wzywa do zakladania dyskusji czyli podpuszcza do awantury poprzez zakladanie dyskusji bo normalnie dogadac sie wszak nie mozna bez dyskusji 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@beatahincza To właśnie nasz super kiciuś sawannowy > jak poczytasz trochę jego postów to 99% wpisów to "otwórz dyskusję" > jak nie podpuści paru osób dziennie do awantury, to jest ciężko chory > a naczelny, bo zastąpił na stanowisku starą "naczelną" > teraz się musi wykazać.

oznacz moderatorów

beatahincza
#9 Pomysłodawca#

Ziolko39 Twój avatar i posownia wskazuje na to ,że z Ciebie też niezłe ziółko, ale to dobrze ,bardzo dobrze , jest równowaga .

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@beatahincza Brawo Ty > dam Ci "w punkta" > dzięki za opinię.

oznacz moderatorów

beatahincza
#9 Pomysłodawca#

@Ziolko39 ha... już wiem jak się wywołuje 

Wszyscy mają wpunkty .. mam i ja 

oznacz moderatorów