anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak rozpoznać czy sprzedający jest uczciwy

malogoszcz
#7 Wielbiciel#

chciałbym kupić koszulkę u sprzedającego [edytowano] - ktoś pomoże czy to pewniak ??

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

serwis-texas
#20 Guru#

@malogoszcz 

Tak ogólnie to się sprawdza opinie o sprzedającym.

https://allegro.pl/uzytkownik/Ammar2023/oceny

Tych koszulek sprzedał już sporo ale opinii nie ma bo kupującym nie chce się ich wystawiać, może czekają do pierwszego prania, trudno powiedzieć. Na Allegro od mniej niż miesiąca. Konto firma, więc Allegro sprawdzało dokumenty przed rejestracją.

 

 

oznacz moderatorów

malogoszcz
#7 Wielbiciel#

ok dzięki - no właśnie, że ma firmę zarejestrowaną to liczę trochę, że będzie w porządku. Cóż ryzyk fizyk

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@malogoszcz Mało opinii, krótko na Allegro. Moze to następne konto, poszukaj po adresie.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

To nowe konto. Nikt wróżką nie jest i tego nie stwierdzi. Ja zwykle patrzę po negatywach z treścią i tym jak sprzedawca do nich podchodzi. Klienci są ostatnio bardzo roszczeniowi, negatywa każdy może nawet za nic dostać: wystarczy opóźnienie kuriera, błędne info allegro (zdarza się często i gęsto), zły humor, brak gratisa czy próba wyłudzenia bonusa za zdjęcie negatywa. Od groma tego teraz. I teraz odpowiedzi sprzedającego, to w jaki sposób do tego podchodzi mówią najwięcej. Drugą rzeczą na którą zwracam uwagę jest licznik opinii usuniętych. Jak ma ich sporo to znaczy że robi sporo błędów. I teraz opcje 2 . Albo straszy przedsądowymi wezwaniami do zdjęcia albo przekupuje bonusami.... Błąd może zrobić każdy jeśli widać, ze w razie czego podchodzi do tego profesjonalnie i problem rozwiązuje to jest ok. 

Poza tym wolę kupować od mniejszych firm bo oni poświęcają więcej czasu  na realizacje zamówienia i to idzie w parze z jakością. Supersprzedawcy stają na uszach, żeby utrzymywać wysokie punktacje konta i nie zawsze idzie to w parze z jakością. Przykładowo mała firma wyślę porządnie opakowaną paczkę w dniu następnym. Supersprzedawca wrzuci towar w foliopak i wyśle za godzinę. Ja naprawdę wolę opcję A, dzień poczekania mnie nie zbawi, a uszkodzony towar mocno wnerwi...

 

 

oznacz moderatorów