anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak sam sobie piszesz komentarze to badz bardziej kreatywny bo to widać :-)

agat-ek
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

Halfrunt
#19 Nestor#

Ważne W jest super hiper sztosik. 🤣

 

 

 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

Super hiper boski sztosik 🤣

_____________
Kama
oznacz moderatorów

szymela54
Maestra

@Kaliope_Brzeg oraz "polecanko" z "wymiatankiem" 🤣

oznacz moderatorów

agat-ek
#9 Pomysłodawca#

sztosik.jpg@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

Wielki i wszystko widzacy Dzial Bezpiecznstwa Allegro, tak poteznego serwisu jest zdania ze sprzedawca nie kupuje sam u siebie i nie pisze sobie sam komentarzy  😀 Wsytd i żenada....

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Już ktoś o nim wspominał i dotyczyło tego samego. Wątek był kilka dni ternu.😁

oznacz moderatorów

Halfrunt
#19 Nestor#

@LEW433 jesteś boski

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Specjalnie dla Was sprawdziłam wszystkie komentarze z tego zrzutu ze słowem sztosik i niestety muszę obalić Waszą teorie. Wszystkie komentarze są prawdziwe i pochodzą od Kupujących z Allegro, więc to zdjęcie to po prostu dowód na to, że to bardzo modne i popularne słowo. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Halfrunt
#19 Nestor#

@_HolaOla_ Dzięki 👍 uspokoiłaś nas niezmiernie. Pozostaje się nauczyć modnych słówek. 

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@_HolaOla_  a ja zrobilem maleńkie dochodzenie i wyszło mi tak:

u mnie na trzech stronach jest tylko 6 opisowych komentarzy na 60 ( gdzie kupujący dodał cos od siebie oprócz gwiazdek) czyli - 10%

w oficjalnym sklepie allegro na trzech stronach jest 9 opisowych komentarzy czyli 15%

w sklepie o którym mowa wątku jest na trzech stronach - 26 opisowych komentarzy na 60 czyli 44%

Do tego ani u mnie , ani w OSA nawet jeden raz nie pojawia sie słowo "sztosik" lub też inne cudenka czy "modne" slowa. Chociaż biorac pod uwage szeroki asortyment OSA raczej powinno tam być

Reasumując: klienci nie wystawiają aż tak często opisowych komentarzy jak w sklepie z wątku ( analitycy allegro lubią statystyki mogą to sprawdzić), jeśli dane slowo nie jest aż tak popularne pojawia sie kilkukrotnie akurat u jednego sprzedającego to raczej dziwne ( chociaz moim zdaniem to będzie raczej kilka-kilkanaście kont gdzie te same komentarze będą sie powtarzac.

NIe chc tutaj nikogo o nic oskarżac jednak przeważnie jesli coś jest zbyt dziwne by było prawdziwe to raczej nie jest prawdziwe. A akurat w tym przypadku zwrówno ilośc opisowych komentarzy jak i sam styl tych komentarzy jest z pewnością sporo odbiegający od średniej z allegro.

Ot taka mała analiza 🙂

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

 a tak szczerze - kazali Ci to napisać czy jesteś , aż tak lojalnym pracownikiem 🙄

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria Tak zupełnie szczerze, rzeczywiście tych słów jest na tyle dużo, że może to powodować takie domysły, dlatego sama sprawdziłam to i przenanalizowałam bardzo dokładnie. Jedyny wniosek dla Was mam to fakt, że to zbieg okoliczności, bo te konkretne słowa, są obecnie bardzo często używane. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

 no dobra 😁 , ale .... w imieniu wszystkich napiszę ...

NIE PRZEKONAŁAŚ NAS .🥀

NA KURONIÓWKĘ SIĘ NIE WYBIERASZ BO ..... ? ......  no ...... BO ....!?  może ktoś inny dokończy , ja za bardzo Cię lubię .

oznacz moderatorów

Piotros1983
#10 Popularyzator#

Musiała tak napisać nie miała wyjścia no chyba że bezrobocie na święta hehe😁

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Piotros1983  Bardzo dziękuję za troskę o mnie, ale na razie się na nie nie wybieram 😉 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

opto
#9 Pomysłodawca#

łeee, czepiacie się że "super-hiper/boska/sztosik" 15x na zmianę, a może to taka grupa docelowa "pińcetplusgimbazacepelia" ?

 

oznacz moderatorów