anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak sam sobie piszesz komentarze to badz bardziej kreatywny bo to widać :-)

agat-ek
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

Halfrunt
#18 Luminarz#

Ważne W jest super hiper sztosik. 🤣

 

 

 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

Super hiper boski sztosik 🤣

_____________
Kama
oznacz moderatorów

szymela54
Maestra

@Kaliope_Brzeg oraz "polecanko" z "wymiatankiem" 🤣

oznacz moderatorów

agat-ek
#9 Pomysłodawca#

sztosik.jpg@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

Wielki i wszystko widzacy Dzial Bezpiecznstwa Allegro, tak poteznego serwisu jest zdania ze sprzedawca nie kupuje sam u siebie i nie pisze sobie sam komentarzy  😀 Wsytd i żenada....

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Już ktoś o nim wspominał i dotyczyło tego samego. Wątek był kilka dni ternu.😁

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

@LEW433 jesteś boski

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Specjalnie dla Was sprawdziłam wszystkie komentarze z tego zrzutu ze słowem sztosik i niestety muszę obalić Waszą teorie. Wszystkie komentarze są prawdziwe i pochodzą od Kupujących z Allegro, więc to zdjęcie to po prostu dowód na to, że to bardzo modne i popularne słowo. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

@_HolaOla_ Dzięki 👍 uspokoiłaś nas niezmiernie. Pozostaje się nauczyć modnych słówek. 

oznacz moderatorów

_Likos_
#20 Guru#

@_HolaOla_  a ja zrobilem maleńkie dochodzenie i wyszło mi tak:

u mnie na trzech stronach jest tylko 6 opisowych komentarzy na 60 ( gdzie kupujący dodał cos od siebie oprócz gwiazdek) czyli - 10%

w oficjalnym sklepie allegro na trzech stronach jest 9 opisowych komentarzy czyli 15%

w sklepie o którym mowa wątku jest na trzech stronach - 26 opisowych komentarzy na 60 czyli 44%

Do tego ani u mnie , ani w OSA nawet jeden raz nie pojawia sie słowo "sztosik" lub też inne cudenka czy "modne" slowa. Chociaż biorac pod uwage szeroki asortyment OSA raczej powinno tam być

Reasumując: klienci nie wystawiają aż tak często opisowych komentarzy jak w sklepie z wątku ( analitycy allegro lubią statystyki mogą to sprawdzić), jeśli dane slowo nie jest aż tak popularne pojawia sie kilkukrotnie akurat u jednego sprzedającego to raczej dziwne ( chociaz moim zdaniem to będzie raczej kilka-kilkanaście kont gdzie te same komentarze będą sie powtarzac.

NIe chc tutaj nikogo o nic oskarżac jednak przeważnie jesli coś jest zbyt dziwne by było prawdziwe to raczej nie jest prawdziwe. A akurat w tym przypadku zwrówno ilośc opisowych komentarzy jak i sam styl tych komentarzy jest z pewnością sporo odbiegający od średniej z allegro.

Ot taka mała analiza 🙂

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

 a tak szczerze - kazali Ci to napisać czy jesteś , aż tak lojalnym pracownikiem 🙄

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria Tak zupełnie szczerze, rzeczywiście tych słów jest na tyle dużo, że może to powodować takie domysły, dlatego sama sprawdziłam to i przenanalizowałam bardzo dokładnie. Jedyny wniosek dla Was mam to fakt, że to zbieg okoliczności, bo te konkretne słowa, są obecnie bardzo często używane. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

 no dobra 😁 , ale .... w imieniu wszystkich napiszę ...

NIE PRZEKONAŁAŚ NAS .🥀

NA KURONIÓWKĘ SIĘ NIE WYBIERASZ BO ..... ? ......  no ...... BO ....!?  może ktoś inny dokończy , ja za bardzo Cię lubię .

oznacz moderatorów

Piotros1983
#9 Pomysłodawca#

Musiała tak napisać nie miała wyjścia no chyba że bezrobocie na święta hehe😁

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Piotros1983  Bardzo dziękuję za troskę o mnie, ale na razie się na nie nie wybieram 😉 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

opto
#9 Pomysłodawca#

łeee, czepiacie się że "super-hiper/boska/sztosik" 15x na zmianę, a może to taka grupa docelowa "pińcetplusgimbazacepelia" ?

 

oznacz moderatorów