anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak skorzystać ponownie z Allegro protec

Karol_504
#7 Wielbiciel#

Hey. Już raz skorzystałem z ochrony Allegro sprzęt wylądował w naprawię , Allegro wypłaciło za Fv z programu ochrony kupujących. Lecz znowu się popsuł a dyskusja nie została zakończona. Allegro nie odpisuje na Maile i nie można wybrać sprzętu w zakładce jak by nie istniał.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

A ile razy allegro ma płacić za to samo? Dostałeś kasę z programu za zepsute urządzenie . Czy to co teraz znów się popsuło to to samo co było poprzednio czy nowe z innego zakupu?

oznacz moderatorów

Karol_504
#7 Wielbiciel#

Dzięki za odpowiedź która nie jest w ogóle pomocną. Dotyczy innej części. Co do twojej odpowiedzi allegro naprawia do kwoty zakupu a 1 naprawa nie była nawet w 1/5 ceny towaru. Zwrot był częściowy. 

Pozdrawiam.

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Karol_504 Wypłacili Ci rekompensatę i zostawili sprzęt! teraz czego oczekujesz ? ponownej rekompensaty? tu uzyskasz pomoc: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=6464910c-6c94-4a98-8205-c92e3ce82158&subjectId=460985e0-b...

oznacz moderatorów

Karol_504
#7 Wielbiciel#

Proszę czytać uważnie. Zwrócili pieniądze za naprawę i zostawi dyskusje otwartą. Do 2 lat mogę starać się o zwrot poniesionych kosztów. Czytam regulaminy. Inaczej było by jak zwrot był by w całości. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów

NipponShorty
#14 Krzewiciel#

Opisz może coś więcej jakiego sprzętu dotyczy reklamacja i co jest uszkodzone oraz jak do reklamacji ustosunkował się sprzedawca?

 

oznacz moderatorów

Karol_504
#7 Wielbiciel#

Hey sprzęt to robot sprzątający wada w postaci zablokowanej szczotki. Brak kontaktu za pierwszym razem jaki teraz. Dyskusja trwa już ponad rok

 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Karol_504 to musisz poprosić moderatorki by ci wznowiły dyskusję przekazując sprawę do odpowiedniego działu allegro (tu przez forum klikasz oznacz moderatorów i prosisz)

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Karol_504 a to już nie możesz konwencjonalnie złożyć do sprzedawcy albo gwaranta reklamacji? Od razu bat allegro potrzebny w dyskusji? Spróbuj konwencjonalnie nie uda się to ci allegro wznowi dyskusję. Samemu też możesz sobie sprawę załatwić

oznacz moderatorów

Karol_504
#7 Wielbiciel#

Jak wyżej napisałem poczyniłem wszystkie kroki, nie ma kontaktu z firmą została zablokowana tudzież roszczenia wobec firmy są niemożliwe 

oznacz moderatorów