anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak skorzystac z kuponu, przy kupnie 2 rzeczy? zaliczaja sie jedynie oferty z tym samym sprzetem.

daimon507
#1 Nowicjusz#

Witam, poluje na kosiarkę. Znalazłem ciekawa ofertę z kuponem że trzeba kupić 2 rzeczy. Niestety wszystkie rzeczy od sprzedawcy kwalifikujące się do kuponu to tez kosiarki.

Przecież nie kupie sobie 2ch kosiarek...

Po rozmowie ze sprzedawca dowiedziałem sie ze nie ma on wpływu na to co sie zalicza do kuponów, bo decyduje allegro.

Nie zależny mi na tym jakoś tak strasznie, ale chciał bym poznać logikę tematu:)

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

No jest sposób ale nie tak powinno to wyglądać, kupujesz 2 a jedną zwracasz.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@LEW433 i co to zmieni ???? przecież promocja jest na 2 sztuki, zwracając jedną, sprzedawca odliczy kupon 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@daimon507 Wskaż proszę tę ofertę. Skonsultuję to. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@daimon507 W ofercie dostępny jest kupon z kampanii kuponowej, której warunki ustala sprzedawca. Rozumiem, że nie potrzebujesz dwóch kosiarek, ale sprzedawca ma prawo ustalić takie zasady korzystania z kuponu. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak myśalem że to sprzedajacy to ustawił "celowo" ale nie chciałem jednoznacznie tego nazywać.🤔

oznacz moderatorów

daimon507
#1 Nowicjusz#

Dzwoniłem do sprzedawcy i spytałem czy jest szansa ze pod kupon beda sie lapaly inne sprzety, np. podkaszarka, i dostałem odpowiedz ze to nie sklep ustala tylko allegro, dlatego zaciekawiony pytam tutaj.

Moze nie rozmawialem z kims kto zna temat, tylko z pracownikiem, a moze dostalem odpowiedz na zbycie klienta.

Dzieki za odpowiedzi

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@daimon507 zawsze jest regulamin do przeczytana 🙂  warto bo po co się nakręcać na 1000 zł 🙂

https://allegro.pl/regulaminy/kampanie-kuponowe/d699738b-c301-4feb-8a56-448d7855ca6f

  1. Kupon może zostać wykorzystany wyłącznie przy dokonywaniu zakupu minimum dwóch Towarów w ramach jednej Transakcji. Minimalna wartość zakupów (łączna minimalna wartość Towarów w ramach jednej Transakcji, szczególności w koszyku, bez kosztów dostawy), która umożliwia skorzystania z Kuponu Promocyjnego to 20000 zł. Towary nie mogą pochodzić od różnych Sprzedawców.

________
Κώστας
oznacz moderatorów