anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak sprawdzić wszystkie oceny danego przedmiotu?

Rangar
#1 Nowicjusz#

W panelu "Opinie o produkcie" pojawia się w prawym górnym rogu rozbicie na liczbę recenzji o danej liczbie gwiazdek, ale wyświetlane są tylko dwie pięciogwiazdkowe opinie. Jak można sprawdzić wszystkie opinie?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

@Rangar Może kupujący wystawili tylko gwiazdki a nic nie napisali o towarze. Najlepiej poszukaj informacji w google.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Nie karmić trolla.😁

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Masz tam na dole "pokaż więcej ocen" - klikasz to i nic więcej nie zobaczysz. Sprawdzaj komentarze sprzedających dany produkt i szukaj tam opinii o jakości tego produktu - tam będą wszystkie z ostatnich 12 miesięcy.  Na szczęście kupujący oceniają produkty głównie w komentarzach do transakcji ze sprzedawcami. Za przedmiot względem kupującego odpowiada sprzedawca. 

oznacz moderatorów

Yevhen
#1 Nowicjusz#

Z tego co widzę to Opinia zawiera Oceny oraz Recenzje. Poklikalem kilka opinii i mogę powiedzieć że pod oceną produktu, naprzykład 3,94/5 napisano 32 oceny i 7 recenzji. Wszystkie 7 recenzji są widoczne i można je przeczytać, natomiast, oceny to są tylko wartości liczbowe. Widocznie kupujący w tym przypadku, ocenil produkt (zaznaczyl tylko ilość gwiazdek) bez komentarza (recenzji). W przypadku gdy liczba opinii jest większa i nie miesci się na jednej stronie, to na dole pojawia się opcja "ZOBACZ WIĘCEJ OPINII". Po kliknięciu na tym napisie, rozwija się pelna lista recenzji.

oznacz moderatorów

wielkiroman
#7 Wielbiciel#

dobre pytanie

 

czy ta platforma sprzedażowa jest poważna?

oznacz moderatorów