anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak sprawdzić z jakiego banku mam raty?

Client:98080535
#1 Nowicjusz#

nie otrzymałam żadnej informacji o ratach jaki konkretnie bank i gdzie mam spłacić raty. Gdzie tego szukać. Towar otrzymałam 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:98080535 

Przejdź do panelu Allegro Pay

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:98080535
#1 Nowicjusz#

Nie mam aktywowanego allegro Pay 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:98080535 to nie wiesz jakie raty i gdzie brałeś ?

Może raty 0%  to wszystko dostajesz na maila !!!

Decyzja kredytowa wyświetli się na stronie, a dodatkowo informację tę dostaniesz e-mailem. W przypadku pozytywnej decyzji, na stronie wyświetlą się również warunki pożyczki. Zatwierdź je i pobierz plik z umową kredytową. Jeśli omyłkowo zamkniesz stronę z wnioskiem, nie przejmuj się. Powrót do wniosku umożliwi Ci kod smsowy, który wysyłany jest na telefon zadeklarowany we wniosku. Kliknij w link z e-maila, który otrzymasz, a następnie wpisz kod smsowy. Dotyczy to wniosków składanych do Alior Banku.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:98080535 Zawsze szukasz umowy na maulu, musi być >sam. Skontaktuj się z kredytodawcą Widać że raty były inne niż Allegro Pay skoro ich tam nie masz.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:98080535 informacja na ten temat, razem z umową i harmonogramem spłat jest wysyłana adres e-mail przypisany do konta, sprawdź to proszę (również inne foldery, może e-mial gdzieś się zawieruszył). Jeśli to nie pomoże, to napisz proszę do nas za pomocą tego formularza

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów