anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak straciłam pieniądze za zakupy bez możliwości zwrotu

MAMY ROZWIĄZANIE!
mem_123
#8 Zapaleniec#

Kupiłam kilka ubrań. Zwykle płacę za zakupy przez internet, jednak tym razem - w wyniku zbiegu okoliczności -  zapłaciłam na poczcie. U mnie na poczcie teraz wprowadzono wpłaty na dyspozycję ustną, mimo to podałam urzędniczce  kartkę z prawidłowo wypełnionymi danymi do przelewu. A ona wpisała w tytule przelewu dodatkowo mój numer telefonu, na co nie od razu zwróciłam uwagę, po prostu nie przyszło mi to do głowy. Sprzedający stwierdził, że przelewu nie otrzymał i... anulował opłacony zakup. Nie mogę rozpocząć dyskusji ani zażądać zwrotu pieniędzy, bo zakup został anulowany. Napisałam do Allegro - zero kontaktu.

Allegro wcale nie jest tak bezpieczne, jak to reklamują. Moje pieniądze zapewne przepadły na zawsze, ale może dzięki tej historii ktoś inny nie straci swoich...

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
br.
#21 Demiurg#

@mem_123  Jakaś dziwna ta opowiastka.  To sama nie potrafisz wypełnić  druku przelewu tylko wyręczasz się  urzędniczką na poczcie?

Masz  pewność że ona  wpisała nieprawidłowe konto do przelewu  (może wpisała własne konto)  więc  składaj reklamację w urzędzie pocztowym, chyba masz odcinek  wpłaty?

Co ma Allegro do tego?

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@mem_123 a co ma do tego bezpieczeństwo allegro ???   Winna jest zapewne Pani na poczcie że źle wpisała tytuł i kasa wisi gdzieś między pocztą i allegro 😞  Jak masz potwierdzenie do wyślij allegro poszukają lub udaj się na pocztę z reklamacją !

Nie mogę rozpocząć dyskusji ani zażądać zwrotu pieniędzy

Tak serio dyskusja, mimo że nie opłacone ? zwrot kasy od sprzedawcy mimo że nie dostał ?

anulował opłacony zakup

Zakup jak nie opłacony sam się anuluje 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Idź na pocztę  i reklamuj, albo wyślij tu do Allegro potwierdzenie przelewu, ale chyba nie masz skoro dyspozycja ustna? coś dziwny ten przelew!😁 Tu nie ma żadnej winy sprzedajacego ani Allegro tylko twoja.

oznacz moderatorów
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Ale co Ty chcesz od sprzedającego? Nie dostał kasy, a ma Ci wysłać towar lub zwracać kasę której nie otrzymał??? Kasa albo zawisła na poczcie albo na głównym koncie allegro nie przypisana do żadnej transakcji. Powinna wrócić tam skąd przyszła czyli na pocztę. Ale możesz też podać potwierdzenie przelewu i poprosić allegro o pomoc, może jakoś przyśpieszą zwrot. Musisz zwracać uwagę na to żeby tytuł przelewu był dokładnie taki jak podano inaczej nie dojdzie... @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@mem_123 Przekazy pocztowe wypełnia sie samemu, sprawdzając dwa razy poprawność wpisanych danych. Dyspozycję ustną to możesz wydać Pani w mięsnym. Owszem istnieją dyspozycje ustne ale to w bankach. Zgłaszaj reklamację na pocztę > i od kiedy do przekazów pocztowych podaje się numer telefonu ?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mem_123 Cześć. Nie martw się, Twoje przelane środki nie przepadły na zawsze. Prześlij nam proszę zdjęcie potwierdzenia tego przelewu przez ten formularz. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
mem_123
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za konkretną pomoc i życzliwość. Przesłałam zdjęcie potwierdzenia wpłaty i numery towarów przez formularz. Pozdrawiam serdecznie. 

 

oznacz moderatorów