anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak teraz w nowej szacie zapłacić za parę aukcji wygranych w drodze licytacji u tego samego sprzedaw

MAMY ROZWIĄZANIE!
drobiazgi2
#8 Zapaleniec#

Jak teraz w nowej szacie Twoje zakupy zapłacić za parę aukcji wygranych w drodze licytacji u tego samego sprzedawcy?

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18
xyz96
#21 Demiurg#

Na stronie kupionych przedmiotów, na samej górze kliknij ZAZNACZ, potem po lewej stronie zaznacz przedmioty i na samym dole kliknij Zapłać.

oznacz moderatorów
drobiazgi2
#8 Zapaleniec#

dziękuję za pomoc

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Nie zawsze tak się udaje opłacić wszystkie aukcje na jeden koszt wysyłki .Sprawdzaj zawsze ile aukcji na jedną wysyłkę ma ustawiony wybrany sprzedawca ,jeśli przekroczysz to system będzie ci naliczał kolejne koszty nadania.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@drobiazgi2 Jak na razie nadal można się przełączyć na starą wersję zakładki "kupione".

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@drobiazgi2 teraz wygląda to jeszcze inaczej, ponieważ wzieliśmy pod uwagę sugestie Kupujących, którzy zgłaszali, że mieli problem ze znalezieniem opcji "zaznacz". Dlatego teraz wygląda to tak:

la_nika_0-1614329901195.png

box do zaznaczenia Sprzedającego jest widoczny od razu, nie trzeba wybierać "Zaznacz". Po wybraniu Sprzedającego pojawia się zielona belka, można za jej pomocą opłacić lub ukryć zakupy.

la_nika_1-1614330021181.png

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Szkoda że tylko sugestie kupujących są brane pod uwagę i rozpatrywane na ich korzyść a sprzedawca jest zdany tylko na siebie i na pomoc liczyć nie może.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mwmonety opinie obu stron transakcji - Kupujących i Sprzedających są dla nas ważne i bierzemy je pod uwagę. Zgłoszenia dotyczące zakładki Moje zakupy pochodziły również od Sprzedających. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:91817327
#7 Wielbiciel#

Wylicytowałem dwie rzeczy od jednego sprzedającego. Jak opłacić obydwie transakcje, ale opłacając tylko jedną przesyłkę? Nie ma opcji "odbiór osobisty", bo to by rozwiązło problem.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Nie jestem pewny ale jeśli to aukcje na AL to tam jest to niemożliwe a system dolicza z automatu koszt wysyłki do każdego przedmiotu .AL zezwala tylko na łączenie zakupów w opcji KUP TERAZ .Poproś sprzedawcę o numer konta do przelewu bezpośredniego.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:91817327 połączyłam Twój wątek z tym, ponieważ powyżej znajdziesz instrukcję jak połączyć zakupy od jednego Sprzedającego na Allegro. 
@mwmonety jeżeli chodzi o Allegro Lokalnie to również można kupić kilka przedmiotów od jednego Sprzedającego i połączyć je w jedno zamówienie. W ofercie (jeżeli Sprzedający ma więcej niż jedną aktywną) wyświetlamy dymek informacyjny pod "Kup teraz". Po kliknięciu "Kup teraz" wyświetlimy inne przedmioty tego Sprzedającego, które można dodać do zamówienia, aby to zrobić przy interesującym produkcie wystarczy wybrać "+ do zamówienia", łączny koszt pojawi się w sekcji "do zapłaty", następnie trzeba kliknąć "wybierz dostawę i płatność", jeśli oferty mają różne opcje dostawy można wybrać "odbiór osobisty" lub "poproś o warunki dostawy" (wówczas pojawi się czat ze Sprzedającym, z którym można ustalić metodę dostawy). Jeżeli przedmioty mają dostępną taką samą darmową dostawę, możemy wybrać tę która najbardziej nam odpowiada. W tym artykule są wszystkie informację, a także instrukcja jak kupić wiele przedmiotów od jednego Sprzedającego na Allegro Lokalnie korzystając ze smartfona.     

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
cytryna2
#8 Zapaleniec#

Witam

Czy opcja nadal jest dostępna? Kiedyś korzystałem ale obecnie nie mogę, wygrałem na dwóch licytacjach przedmioty od jednego sprzedawcy, niestety po zaznaczeniu i kliknięciu w Opłać mam jedną przesyłkę ale płatność podwójna. Szczerze pisząc, liczyłem na jedną opłatę za przesyłkę bo w innym przypadku zakup jest mało atrakcyjny.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@cytryna2 tak, ta opcja nadal działa, ale w ofertach w zamówieniu nr ac137891-4278-11ee-9512-0f0fdc7a61ae sprzedający zaznaczył, że w przesyłce zmieści się maksymalnie 1 sztuka, dlatego koszt dostawy jest podwójny. Sprzedający musi nadać przesyłki w dwóch przesyłkach. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
cytryna2
#8 Zapaleniec#

Dzięki za szybką odpowiedź, proszę jeszcze tylko o wskazanie gdzie jest informacja (widoczna dla kupującego) że tylko jedna sztuka w paczce? Nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji. 

 

edit: ok, znalazłem, informacja jest domyślnie ukryta.

oznacz moderatorów
drobiazgi2
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziękuję za pomoc

oznacz moderatorów
as_wil
#1 Nowicjusz#

Zakupiłam dwa przedmioty na dwóch aukcjach od jednego sprzedawcy jak mam opłacić koszt dostawy aby nie płacić podwójnie za przesyłkę.Jest możliwość przesłania kolejnej sztuki ale mam problem żeby to zrobić.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Na zwykłym Allegro - wejdź na stronę kupionych przedmiotów (zakładka Kupione), zaznacz po lewej stronie te przedmioty i na samym dole kliknij Zapłać. Gdyby nie dało się zaznaczyć przedmiotów, na samej górze strony z kupionymi przedmiotami kliknij ZAZNACZ.

Na Allegro Lokalnie - poproś sprzedawcę o numer konta i zapłać mu za dwa przedmioty + jeden koszt wysyłki bezpośrednio na jego rachunek bankowy, poza Allegro. Takie wpłaty nie są zabronione.

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Wchodzisz tu i odznaczasz zakupy za które chcesz zapłacić: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/nowe-kupione. Na AL nie ma możliwości połączenia, możesz to zrobić po kontakcie z sprzedawcą( jak wyrazi zgodę).

oznacz moderatorów