anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak to jest z tą aplikacją i promocją dot. monet?

Knowhere
#21 Demiurg#

Pytam, bo tutaj https://allegro.pl/regulaminy/zgarnij-10-monet-za-zainstalowanie-i-pierwszy-zakup-w-aplikacji-allegr... napisane jest, że

5. Użytkownicy spełniający warunki, o których mowa w pkt 4. powyżej uprawnieni są do otrzymania w Programie Monetowym Allegro dodatkowych:
a. 5 Monet - za zainstalowanie aplikacji mobilnej Allegro na system operacyjny Android w wersji 6.3.2 lub nowszej

tymczasem na wersji 6.11.2 (taką akurat miałem zainstalowaną), czyli nowszej niż 6.3.2 o której mowa w regulaminie, strona startowa z tym banerem w ogóle się nie wyświetla (parę innych rzeczy też leży, chociażby zakładka "lokalnie" w której "coś poszło nie tak"). Po zainstalowaniu wersji 6.53.0 strona startowa z banerem się wyświetla, baner działa, ale po kliknięciu w niego pojawia się komunikat o treści "Promocja jest przeznaczona tylko dla nowych użytkowników aplikacji", co jest o tyle ciekawe, że spełniam warunki z punktu

4. Akcja promocyjna adresowana jest do zarejestrowanych Użytkowników serwisu Allegro.pl, którzy od 1 listopada 2019 roku, godz. 00:00:01, do 31 października 2020 roku, godz. 23:59:59 nie dokonali zakupu za pośrednictwem aplikacji mobilnej Allegro, a jednocześnie w okresie Promocji ich konto nie jest zablokowane.

gdyż ostatnie zakupy poprzez apkę zrobiłem jakoś latem 2019 (czyli przed 1 listopada, o którym mowa w powyższym punkcie), więc o co tu chodzi?

@_HolaOla_ @msniezek ktoś coś?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Aktualizacje nie są traktowane jako nowa instalacja. Skoro miałeś już zainstalowaną wersję 6.11.2, to automatycznie nie spełniasz warunków pkt. 5, który przytoczyłeś wyżej. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Czy ktoś kto sprzedaje tylko w licytacjach nie korzysta z opcji KUP TERAZ ma szanse kiedyś na tym portalu też otrzymywać monety .Klienci może chętniej by brali udział w licytacjach gdyby mogli po wygraniu otrzymać jakieś monety np.ilość uzależniona od ceny końcowej ?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mwmonety To ciekawy pomysł, zgłoś go proszę tutaj, a być może uda się go zrealizować. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Dzięki zgłosiłem ten temat mnie już długo gryzie bo tak ja jak i moi klienci są pokrzywdzeni tym że nie mogą z tej opcji korzystać.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ No i zainstalowałem, na świeżo, na drugim telefonie. W punkcie tym jest mowa o osobach, które nie dokonały zakupu przy użyciu apki w ciągu ostatnich 12 miesięcy, bez wyszczególniania tego, czy to była świeża instalacja czy nie.
W tym momencie po prostu lawirujesz wg mnie.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów