anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak usunąć opinię którą wystawiłem sprzedającemu lub ją z edytować?

Artox2001
#9 Pomysłodawca#

Wystawiłem sprzedającemu bardzo dobrą opinię niestety wystąpiły problemy z kupioną rzeczą i chciałbym ją jakoś zmienić.

 

 

oznacz moderatorów
38 ODPOWIEDZI 38

Client:79577720
#14 Krzewiciel#

@ZibiK30  dobrze, ale odpowiedzi zamieszczane na tym forum są często absurdalne, zarówno z jednej jak i drugiej strony "konfliktu".

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Client:79577720I dobrze byłoby je rozwiązać mają tyle osób do pomocy, które z każdym nowym przypadkiem czegoś się uczą co się przydaje do kolejnych przypadków. Inni czytają wymianę doświadczeń, sugerowanych rozwiązań, przepisów itd mają z tych dyskusji dobry poradnik dla swoich problemów 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@ZibiK30 Ja do walki, a ty do pokłonów sprzedawcy, także nieuczciwemu, uległości i poddania się.

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

nie jestem stronniczy a ilość odpowiedzi po stronie dowodzą tylko o tym iż zwykli klienci są mniej doświadczeni i nie znają tak przepisów jak sprzedawcy stąd więcej błędów u kupujących i często takich gdzie niestety są na przegranej pozycji.

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

nie jestem stronniczy

Tak, to widać 🙂

Także po tym poście 🙂

oznacz moderatorów

Artox2001
#9 Pomysłodawca#

@xyz96 to odpisało Allegro:

"Sprzedający powinien wyjaśnić problem. Jeśli będzie potrzebne nasze wsparcie w dyskusji, napisz wiadomość i wezwij nas za pomocą przycisku “poproś o pomoc Allegro”.  "

Otworzyli z powrotem dyskusję z sprzedającym i sprzedający w dyskusji pierwsze co napisał to:

"Witam

Sprawa jest rozwiązana

Klient otrzymał informację z autoryzowanego serwisu dotyczące swojego zgłoszenia

Nie mamy podstaw do uznania reklamacji

Pozdrawiam"

 

W dyskusji wysłałem zdjęcia dotyczące problemu.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Artox2001 Ty mi opisujesz, co się dzieje w Dyskusji, a miałeś przez wskazany wcześniej link poprosić Allegro o umożliwienie złożenia wniosku o rekompensatę z POK.

Jeżeli Allegro Ci to umożliwi, zamknij Dyskusję jako nierozwiązaną i wypełnij wniosek o rekompensatę.

oznacz moderatorów

Artox2001
#9 Pomysłodawca#

@xyz96  Czyli mam poprosić Allegro o to żeby zamknęło dyskusje jako nie rozwiązaną ?

Czy jak sorki że tak nie ogarniam ale troszkę się zgubiłem 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Artox2001 Napisałeś na początku, że nie możesz wypełnić wniosku do POK. To Program Ochrony Kupujących. Nie wiem dlaczego nie możesz wypełnić tego wniosku. Otrzymałeś link do kontaktu z Allegro, pod którym możesz poprosić o umożliwienie ubiegania się o rekompensatę z POK. Napisz do Allegro w tej sprawie. Nie proś o zamknięcie żadnej Dyskusji, sam ją zamkniesz jako nierozwiązaną, gdy będziesz mógł wypełnić wniosek o rekompensatę.

Dlaczego nie możesz już teraz wypełnić wniosku do POK??

oznacz moderatorów

Artox2001
#9 Pomysłodawca#

@xyz96 Właśnie popatrzyłem na emaila i przyszła mi wiadomość od allegro że rozpatrzyli pozytywnie mój wniosek POK i że przyznają mi rekompensatę w wysokości ceny którą zapłaciłem. I teraz już troszkę zgłupiałem bo rozmowy nie zamykałem ani nic tylko to co napisałem do nich.

Teraz nie wiem czy mam czekać a emaila od nich czy odesłać ten telefon gdzieś czy jak?

I przepraszam że tak męczę ale pierwszy raz mi się taka sytuacja przytrafiła  😕

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Artox2001 No więc jeśli otrzymałeś rekompensatę, to w czym masz problem? Przelali Ci już na konto pieniądze? Jeśli nie, to poczekaj, w ciągu kilku dni przeleją. Sprawdź to dokładnie i jeśli będziesz miał pieniądze, wtedy zamknij Dyskusję jako nierozwiązaną. Nie odpowiadaj już w niej, nic tam nie pisz. Sprzedawca zapewne po wypłacie rekompensaty się do Ciebie odezwie i poprosi o odesłanie telefonu, wtedy napiszesz mu, żeby Ci przelał na konto koszt wysyłki, bo towar wadliwy odsyła się na koszt sprzedawcy. Przeleje Ci - odeślesz mu telefon.

oznacz moderatorów

Artox2001
#9 Pomysłodawca#

@xyz96 Ostatnie pytanie dla pewności jak zamknąć dyskusję jako nie rozwiązaną.

I naprawdę bardzo a to bardzo dziękuję panu za pomoc 🙂

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Artox2001 Gdy wejdziesz w Dyskusję na pewno znajdziesz tam przycisk "zakończ jako nierozwiązaną". Może być mało widoczny, bo sprzedawcy i Allegro nie lubią takiego zakończenia, ale na pewno jest, dokładnie poszukaj. Jest tam też bardzo dobrze widoczna opcja "zakończ jako rozwiązaną", ale tego nie klikaj.

oznacz moderatorów

Artox2001
#9 Pomysłodawca#

@xyz96 Mam tylko opcje o złożeniu wniosku, zakończeniu dyskusji (Udało Ci się rozwiązać problem?

ZAKOŃCZ DYSKUSJĘ) i "Nie możesz dogadać się ze sprzedawcą?
POPROŚ O POMOC ALLEGRO"
I tyle to może zostawię ją i allegro ją automatycznie zamknie jako nie rozwiązaną lub dopiero po zwrocie telefonu
 
 
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Artox2001 Przypomniało mi się, jako nierozwiązaną możesz zakończyć chyba po 14 dniach - poczekaj, ta opcja się pojawi.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Artox2001 Ty nie prosisz o zamknięcie dyskusji jak nie rozwiązana, tylko zaznaczasz ją "jako nie rozwiązana", jak jest otwarta, Allegro zachęca do zamknięcia dyskusji.

oznacz moderatorów

Artox2001
#9 Pomysłodawca#

@xyz96 @LEW433 Dobrze i dziekuję jeszcze raz bardzo za pomoc

oznacz moderatorów

Artox2001
#9 Pomysłodawca#

No dobrze ale w sumie mam jeszcze jeden problem i jeśli by się panu chało mi pomóc był bym bardzo a to bardzo wdzięczny. (opisałem to pod pierwszym komentarzem)

 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Artox2001, zgodnie z informacją, którą dostałeś drogą mailową, Twój komentarz został usunięty. Konsultuję się również w sprawie otworzenia Twojej dyskusji ze Sprzedającym. Niebawem wrócę do Ciebie z informacją zwrotną.

 

Edit:

 

@Artox2001, Dyskusja została otworzona zgodnie z Twoją prośbą. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów