anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak usunąć powiązane konto BLIK (zakupy bez kodu allegro) jako domyślna metoda płatności?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Slobodzinski
#8 Zapaleniec#

Witam, Jak usunąć powiązane konto BLIK (zakupy bez kodu allegro) jako domyślna metoda płatności?

Od dwóch lat nie mam konta w mBanku a cały czas przy zakupach wyskakuje i to konto (blik bez kodu) jako domyślne. Jak usunąć to zapamiętane konto, gdy nie mam dostępu do konta w banku, lub jak zmienić inne na domyślne?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Slobodzinski możesz to zmienić w aplikacji banku, domyślny sposób płatności w przypadku BLIKa włącza się i wyłącza w aplikacjach bankowych. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Slobodzinski
#8 Zapaleniec#

No przecież napisałem, że nie mam dostępu do tego konta, wiec nie mam również dostępu do aplikacji banku.

oznacz moderatorów
pecela
#16 Inspirator#

Niestety inaczej się nie da. Musisz pobrać apke banku, zalogować się i usunąć allegro z zaufanych.

Jak nie wypada wypowiedziałeś umowy ramowej, to twoje konto jest nadal aktualne, nie masz tylko rachunku bankowego (konto użytkownika i rachunek bankowy, to dwa inne produkty).

oznacz moderatorów
Slobodzinski
#8 Zapaleniec#

Nie mam dostępu do konta. 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Slobodzinski w takiej sytuacji skontaktuj się proszę z bankiem np. telefonicznie, my w systemie Allegro nie mamy możliwości zmiany Twojej preferowanej płatności. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Slobodzinski
#8 Zapaleniec#

Ok dzięki za pomoc. 

oznacz moderatorów